Zpět na novinky

04.
Březen
2015

SIMA 2015 – BEDNAR dva roky na francouzském trhu

V posledních dvou letech posiluje firma BEDNAR i na jednom z nejvýznamnějších trhů se zemědělskou technikou, ve Francii. Právě před 2 lety na výstavě SIMA 2013 oficiálně BEDNAR FMT vstoupil na francouzský trh. SIMA 2015 byla pro BEDNAR z mnoha hledisek zcela odlišná oproti výstavě SIMA pořádané v roce 2013. Zatímco v roce 2013 nikdo ve Francii nevěděl, co je značka BEDNAR a jaké stroje vyrábí po dvou letech tomu již tak není. Stánek BEDNAR navštívili tisíce zemědělců a dealerů, z nichž někteří již vlastní stroje BEDNAR nebo stroje BEDNAR nabízejí.

BEDNAR ve Francii

„ V roce 2013 jsem začínal z ničeho právě tady na výstavě SIMA v Paříži. Postavili jsme stánek, umístili stroje a já čekal, co se stane, až se otevřou brány výstaviště. Znal jsem stroje BEDNAR a věděl jsem, že máme velikou šanci, aby se tyto stroje ve Francii prosadily. Po prvních dnech výstavy 2013 jsem věděl, že to bude perfektní. Tento rok již to bylo jiné – stánek byl jednou tak velký, na našem stánku byly kromě mě i moji kolegové a navíc prodejci od silné dealerské sítě, která se nám podařila za 2 roky postavit. Během výstavy k nám chodili zemědělci a noví dealeři, znali jména našich strojů a přesně věděli, co chtějí. Jsem z výstavy nadšený!“ hodnotí výstavu Damien Digard, area manager pro Francii.

Během výstavy byl zákazníků k dispozici celý francouzský tým BEDNAR. (zleva: Damien Digard – area manager pro severní Francii, Jan Bednář – export sales manager, Yannick Barbaste – area manager pro jižní Francii a Anthony Rambaud – technická podpora)

Výstavní expozice BEDNAR v hale 5A na ploše 620 m2, v popředí meziřádkový kultivátor ROW-MASTER a secí stroj OMEGA OO.


Stroje na cukrovou řepu

Výstavní expozice BEDNAR v hale 5A o rozloze 620 m2 nabídla návštěvníkům řadu zajímavých strojů jak pro malé, tak i velké farmáře. Díky tomu, že se Francie řadí mezi cukrovarnické velmoci, byla velká poptávka o předseťové kompaktory SWIFTER, dlátové pluhy TERRALAND a o novinku v sortimentu BEDNAR, meziřádkové kypřiče ROW-MASTER. Součástí expozice nebyly jen stroje, ale také hlavní myšlenky technologie BEDNAR, která je založena na hlubokém kypření.

Velký zájem byl mezi francouzskými zemědělci o předseťové kompaktory. Vystavený stroj byl vybaven SB-sekcí osazený radličkami uzpůsobenými zejména pro přípravu seťového lůžka cukrové řepy.

Během výstavy byly na výstavní ploše k dispozici i zástupci silných obchodních zástupců BEDNAR ve Francii.


Na secí stroj byla zaměřena velká pozornost

Velká pozornost francouzské zemědělské veřejnosti byla dále věnována secímu stroji OMEGA OO, a to především díky možnosti meziřádkové vzdálenosti 12,5 cm a vysokému přítlaku až 120 kg secích botek. Mezi vystavenými stroji nechyběly ani ve Francii velmi populární diskové podmítače SWIFTERDISC XO_F a ATLAS HO. Jako varianta strojů na kypření byly představeny univerzální kypřiče FENIX FO a FENIX FN_L vybaveny novými dláty Long Life. „Určitě máme každému zemědělci, co nabídnout. Myslím, že naše stroje dosahují velmi dobré kvality zpracování a zároveň i určité přidané hodnoty, která rozhoduje…“, hodností portfolio strojů area manager Damien Digard.

Univerzální kypřič FENIX FO nově osazený dláty Long Life.

Secí stroje OMEGA zaujaly možností setí na 12,5 cm a vysokým přítlakem secích botek (až 120 kg).


 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás