Zpět na novinky

09.
Duben
2014

Rekordní TechAgro 2014 s účastí BEDNAR

Brněnské Techagro si postupně buduje pevnou pozici mezi nejvýznamnějšími výstavami zemědělské techniky v Evropě. Ve střední a východní Evropě dokonce absolutně dominuje, s počtem 120 tisíc návštěvníků začíná útočit na velké západoevropské výstavní akce. Poslední ročník nebyl výjimkou a potvrdil všem účastníkům, jak se Techagro stává důležité.

Proč Techagro táhne?

Jedním s hlavních faktorů je bezpochyby vynikající dispozice brněnského výstaviště s  prostornými pavilóny a mnohaletá velmi dobrá organizace výstavy ze strany BVV (Brněnské výstavní veletrhy). Dalším důležitým faktorem jsou zpravidla čeští vystavovatelé (čeští výrobci techniky nebo zástupci zahraničních výrobců), kteří investují do expozic nemalé částky. Celková prezentace značek se blíží k největším výstavám, jako je např. SIMA ve Francii. Na Techagru jsou k vidění téměř všechny novinky, které byly prezentovány na největší světové výstavě zemědělské techniky Agritechnice v Hanoveru, i to zvyšuje prestiž výstavy. Proto jezdí do Brna na Techagro čím dál více lidí a to i z jiných evropských států.

  
 Během prvního výstavního dne byla rekordní návštěvnost znát i v expozici BEDNAR. Část výstavní expozice umístěná před pavilonem P.

 

Expozice BEDNAR FMT na dvou výstavních plochách. Pohled do historie

Expozice BEDNAR byla rozdělena do dvou částí – venkovní, situované před pavilonem P, kde byly vidění širokozáběrové stroje, kombinovaný stroj Terraland DO a návěs Wagon WG 27000 na podvozku tridem. Hlavní expozici byla umístěna v samotném pavilonu P, na této ploše byly vystaveny téměř všechny typy strojů BEDNAR. Celková výstavní plocha BEDNAR činila 1400 m2 a patřila na výstavišti k největším. „O plochu ale nejde, jde vždy o stroje, které musí mít takovou přidanou hodnotu, aby konečnému uživateli přinesli to, co od nich očekával popř. ještě něco navíc. To se nám poslední roky daří, i proto se nám během posledních let podařil výrazný růst prodejů. Vlastně i samotná expozice je tak trochu odrazem, jak se BEDNAR vyvíjí. Zatímco v roce 2006 jsme jako jeden z mála domácích výrobců měli expozici pouze venkovní s pár m², na Techagru 2014 už to bylo zcela jiné.“ Hodnotí letošní veletrh exportní manažer Jan Bednář.

  
Expozice BEDNAR FMT (Strom Export s.r.o.) v roce 2006.Expozice BEDNAR FMT v roce 2014.

 

Novinky BEDNAR na TECHAGRU

Na našich výstavních plochách mohla veřejnost vidět nový secí stroj Omega OO s možností přihnojování, kombinovaný kypřič Terraland DO a těžký diskový podmítač Atlas HO pro hlubokou podmítku a zpracování velkého množství posklizňových zbytků. Kromě zmíněných novinek a stálých strojů našeho sortimentu bylo možné vidět koncept soupravy pro zásobní hnojení – Fertibox kombinovaný s dlátovým pluhem Terraland TO a pěchy Presspack PT.

  
 Premiéra secího stroje Omega na tuzemském trhu.  Koncept soupravy pro zásobní hnojení.
  
 Po celou dobu výstavy byl návštěvníkům k dispozici tým odborníků z řad našich obchodních zástupců.  Návštěvníkům expozice bylo k dispozici dvoupatrové zázemí.

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás