Zpět na novinky

11.
Květen
2016

REGISTRUJTE SE NA POLNÍ DEN BEDNAR 2016 A ZÍSKEJTE DÁREK

Společnosti BEDNAR FMT a generální partneři STROM PRAHA a John Deere Vás co nejsrdečněji zvou na Polní den BEDNAR 2016 pořádaný ve spolupráci s akciovou společností Rostěnice.Jubilejní 5. ročník proběhne 8. června v Rostěnicích od 10:00, kde se představí více než 20 souprav, v čele se čtrnáctimetrovým podmítačem BEDNAR SWIFTERDISC XE 14000,  traktorem JOHN DEERE řady 9RX a řezačkou řady 8000.

Vše o zemědělství na jednom místě. Vše o Vaší půdě, profilovém hnojení i plodinách od sklizně po sklizeň včetně zpracování, skladování rostlinné produkce a mnoho dalšího.

Polní den BEDNAR se těší velké návštěvnosti lidí napojených na zemědělství z České republiky a dalších evropských zemích. Každý rok zavítá na Polní den BEDNAR přes dvanáct set zájemců o zemědělskou techniku, aby se dozvěděli nové trendy ve zpracování půdy, vyslechli odborné prezentace o půdě a shlédli polní ukázky technologických linek. Samozřejmostí je doprovodný program a prezentace partnerů Polního dne BEDNAR, kteří jsou úzce napojení na služby či dodávky zboží pro zemědělství. Po celý den je pro návštěvníky připraveno občerstvení regionální výroby.

REGISTRACE UZAVŘENY

V akci uvidíte

  • Nový podmítač BEDNAR SWIFTERDISC XE 14000
  • Nový kombinovaný disko-dlátový pluh BEDNAR TERRALAND DO 6000
  • Nový zásobník na hnojivo pro kolové traktory FERTI-BOX FB 2000F
  • Nový traktor JOHN DEERE řady 9RX
  • Novou revoluční řezačku JOHN DEERE řady 8000 a další…

Na poli budou prezentovány čtyři soupravy strojů s čelními a zadními zásobníky řady Ferti-Box pro aplikaci hnojiva do půdního profilu v závislosti konkrétní půdozpracující operaci. Po celý den budou mít návštěvníci možnost prohlídky rekonstruované místní posklizňové linky a technologických zařízení dodaných divizí zemědělských technologií a vyzkoušet si jízdní vlastnosti terénních užitkových vozidel Gator na závodní dráze. Po skončení oficiálního programu proběhnou testovací v rámci kampaně John Deere TOUR vol. 3 – traktory John Deere na vlastní kůži.

Partneři Polního dne BEDNAR 2016 jsou:

  • Generální partneři – STROM PRAHA a John Deere
  • Hlavní partner – BEDNAR FMT Divize zemědělských technologií
  • Mediální partner – Profi Press
  • Partneři – Bridgestone, John Deere Financial, DuPont a Pioneer, ChemieStar, GSI, Petkus, BDTech, KWS, SPZO, Výzkumný ústav Troubsko a Vinařství U samsonů
  • Hostitelská společnost – Rostěnice a. s.

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás