Zpět na novinky

02.
Říjen
2013

První polní den Bednar FMT na Sedlci u Českých Budějovic

Dne 26.9.2013 proběhl historicky první Polní den na nově otevřeném středisku Bednar FMT – Sedlec. Díky spolupráci ZOD Blata Sedlec (předseda představenstva p. Milan Pešek) jsme tak na pozemcích družstva mohli přítomným divákům a obchodním partnerům představit průřez celým portfoliem strojů z naší společnosti.

Dne 26.9.2013 proběhl historicky první Polní den na nově otevřeném středisku Bednar FMT – Sedlec. Díky spolupráci ZOD Blata Sedlec (předseda představenstva p. Milan Pešek) jsme tak na pozemcích družstva mohli přítomným divákům a obchodním partnerům představit průřez celým portfoliem strojů z naší společnosti.

 

  
 Předseda družstva p. Milan Pešek představil ZOD Blata Sedlec a zahájil spolu s generálním ředitelem p. Ladislavem Bednářem první polní den BEDNAR FMT na jihu Čech.  Celkový pohled na představené stroje Bednar FMT.

 

Nové stroje Bednar byly předvedeny přímo svými majiteli

Díky nově uzavřeným vztahům s našimi obchodními partnery jsme mohli představit kvalitu našich/jejich strojů přímo v provozu. Jako první byl představen mulčovač rostlinných zbytku Mulcher MM 7000 v úctyhodném záběru 7m zapůjčený společností Agra Březnice. Dále se představil nový tří osý zemědělský návěs Wagon WG 27000 s celkovou nosností 27t a objemem korby až 42m3 zakoupený ZOD se sídlem v Kolinci, nový diskový podmítač Swifterdisc XO 6000F, který po letním předvedení zakoupila společnost ZD Údolí v Olešné u Pelhřimova a svůj Terraland TN 3000 HM7R přijela představit i společnost Agrochov Dynín družstvo.

  
  Mulcher MM 7000 zapůjčený z Agry Březnice suveréně zmulčoval vše co mu stálo v cestě.Demonstrativní jízdu se svým novým  tridemem Wagon WG 27000 předvedli ze ZOD Kolinec.

 

Perfektní práce po jednom přejezdu

Ačkoliv větrné a deštivé počasí nebylo pro diváky úplně příjemné, nenechali se jím odradit a mohli si tak vychutnat i ukázku univerzálních kypřičů Fenix. Jako první byla představena novinka pro rok 2014 nesený kypřič FN 3000 v záběru 3m a hned po něm ukázal opět vynikající práci i jeho starší a větší bratr polonesený Fenix FO 5000 s integrovanou transportní nápravou před zadní pěchy. Jako poslední uzavřel praktické ukázky tradičně perfektním výkonem předseťový kompaktor Swifter SO 5000, kdy po jednom přejezdu v zorané půdě dokázal, že ve své třídě opravu nemá konkurenci.

  
 Představena byla i novinka pro rok 2014 univerzální kypřič Fenix FN 3000. Tradičně perfektní práci odvedl předseťový kompaktor Swifter SO 5000.

 

Poděkování za spolupráci

Dobrá věc se podařila a první polní den na Sedlci díky vydatné pomoci a profesionálnímu přístupu zaměstnanců ze ZOD Blata Sedlec, Agrochov Dynín družstvo, ZOD se sídlem v Kolinci, Agra Březnice a ostatních zem. podniků, K+K Břilice a Josef Jůn Dřevotrans, kteří zapůjčili svou tahovou techniku, tak vděčíme za hladký a bezproblémový průběh celé akce. Již nyní, opět ve spolupráci se ZOD Blata Sedlec, připravujeme další ročník Polního dne a tak se opět za rok těšíme na shledanou při předvádění našich strojů na jihočeském středisku Bednar FMT s.r.o. – Sedlec.

  
 Zájem o ukázky strojů v praxi byl tradičně velký. Družstvo Agrochov Dynín představilo svůj nový Terralan TN 3000 HM7R.
  
 Vedoucí prodeje Ing. David Ryčl se excelentě zhostil odborného výkladu všech předváděných strojů.Závěrečné posezení se zemědělci při dechové hudbě udělalo tečku za prvním polním dnem na Sedlci.

Petr Bezděkovský
obchodní zástupce pro jižní a západní Čechy

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás