Zpět na novinky

31.
Červenec
2015

První nasazení podmítače ATLAS AO 5000

Tento týden jsme uvedli do provozu nový diskový podmítač Atlas AO 5000, který zakoupil podnik Lhotecko s.r.o.  Jeho první nasazení proběhlo na poli ve strništi po čerstvě sklizené řepce a to v agregaci s traktorem John Deere 8100. Jak si stroj se záběrem 5 metrů při podmítce vedl, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii a na videu.

ÚSPĚŠNÉ PŘEDVÁDĚNÍ ZA DEŠTĚ

Diskový podmítač ATLAS AO 5000 zakoupil podnik Lhotecko s.r.o. se sídlem v Krakovanech na základě úspěšného předvádění našeho DEMO modelu AO 6000, kdy se podnik chtěl přesvědčit, zda stroj zvládne i těžší půdy a mokro. Podmínky v době předvádění byly deštivé a Atlas tak mohl ukázat, že v této zkoušce obstojí. Nyní se již nový podmítač se záběrem 5 metrů plně zapojil do podmítek na pozemcích po čerstvě sklizené řepce. O první uvedení do provozu se postaralo naše servisní středisko Ovčáry, stroj do podniku prodal obchodní zástupce pro Kolín a Kutnou Horu pan Michal Dibrák.

O uvedení do provozu se postaral servisní mechanik Jan Černý z našeho střediska Ovčáry.

S kvalitou podmítky diskového podmítače bylo vedení podniku spokojené.


ATLAS AO

Atlas AO od tuzemského výrobce BEDNAR FMT jsou krátké diskové podmítače s robustní konstrukcí, velikost disků 620×6 mm umožňuje provádět podmítku až do 18 cm s intenzivním promícháním. Model AO 5000 má záběr 5 metrů, 40 disků a doporučený tahový výkon v rozmezí od 160 do 200 koní. Traktor John Deere 8100 se svými 180 koňmi agregaci s podmítačem zvládl a souprava odváděla pěknou práci.

Atlas AO 5000 má záběr 5 metrů a 40 disků o průměru 620×6 cm.

Podmítač vyžaduje tahový výkon 160-200 koní, John Deere 8100 má koní 180.


PODĚKOVÁNÍ

Na první nasazení se přijelo podívat i vedení podniku a s kvalitou podmítky panovala spokojenost. Tímto děkujeme za projevenou důvěru při nákupu techniky a přejeme spoustu úspěšně zpracovaných hektarů s podmítačem ATLAS.

VIDEO:

Ing. Iva Havlová
Marketingový koordinátor
STROM PRAHA a.s. – region Východ

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás