Novinky

Proudly pokračuje v rozšiřování povědomí o značce BEDNAR

Zástupci firmy Proudly pokračovali ve zpovídání zaměstnanců společnosti BEDNAR. Zjistěte nyní více postřehů o práci u nás z pohledu Filipa Kluse.

Seznam se s Filipem

Jsem součástí divize posklizňových linek a jsem prvním kontaktním bodem pro naše zákazníky v Česku i na Slovensku. Celý proces výstavby nové linky začíná tím, že se od klienta snažím zjistit co nejvíce informací, které mi pomohou vymyslet, jakou technologii a o jakých parametrech bude potřebovat. Zohledňuji faktory jako je výměra pozemku, region, hlavní plodiny nebo strojový park. Tato fakta předám projektantovi, který připraví projektovou dokumentaci. Součástí procesu jsem i v průběhu stavby, kdy s projektantem a stavbyvedoucím jezdím na kontrolní dny přímo na stavbu.

O Filipovi

Když se projekt blíží k podpisu nebo vše neběží tak hladce, jak by mělo, je v práci často přesčas. O to více se pak těší na víkend, kdy vyjede s rodinou pryč z města. Má rád hory nebo se jen tak prochází v lese a hledá houby. Praha má strategickou polohu, a tak to má kousek do Jizerek i Krkonoš. A když to ještě spojí s kolem nebo běžkami a udělají něco pro zdraví, je to pro něj nejlepší způsob, jak trávit volný čas.

Projekty na míru

Každý projekt, který řeší, je individuální a něčím jiný. Liší se finančními možnostmi klienta, požadavky na vybavení, výměrou nebo třeba výškovými limity stavební parcely. Jednou řešil projekt, kde měl zákazník požadavek na uskladnění více než 30 000 tun obilovin. Běžně se potkává s méně než polovinou. V jiném případě si společně s projektantem musel poradit s tím, že mohli postavit sila do výšky jenom dvanácti metrů místo obvyklých třiceti. Pro šablonovitá řešení u nich zkrátka není místo.

Vyberte si z volných pracovních příležitostí a přidejte se k naší úspěšné společnosti

BEDNAR FMT
S námi je radost hospodařit.

Galerie