Novinky

Proudly i nadále rozšiřuje povědomí o značce BEDNAR

Zástupci firmy Proudly pokračovali ve zpovídání zaměstnanců společnosti BEDNAR. Zjistěte nyní více postřehů o práci u nás z pohledu administrátorky obchodu Petry.

Seznam se s Petrou

Petra Štefíková

V BEDNAR FMT jsem začínala v květnu 2017 jako administrátor obchodu a zpracovávala jsem veškeré objednávky. Spolupracovala jsem se všemi odděleními napříč firmou a zažila spoustu situací, které v administraci mohou nastat. Jak naše společnost rostla, došli jsme s mým nadřízeným k názoru, že mezi obchodním ředitelem, který řešil nestandardní objednávky, a administrací potřebujeme mezičlánek. Někoho zevnitř, kdo ví, jak to u nás chodí a může určité případy vyřešit, aniž by porušil zásady společnosti. A tak vznikla v květnu 2019 má součastná pozice.

Mimo práci

Teambuildingy jsou skvělou příležitostí, jak poznat kolegy z jiné než pracovní stránky. Je roztomilé vidět lidi, které obdivuji kvůli jejich práci, stát poprvé na běžkách nebo si sáhnout na dno svých sil na kole. Nejraději vzpomínám na můj úplně první výjezd s kolegy, kdy jsme jeli na Pálavu na kola. Trefili jsme se zrovna do období, kdy panovala ukrutná vedra. Z vyčerpání z nás padaly opravdu vtipné hlášky a nejlepší byl náš obchodník z Ruska, který už po pár metrech zahlásil, že kdyby věděl, co ho tady čeká, tak by nikam rozhodně nejel.

O Petře

Už téměř deset let jsem součástí divadelního souboru v Loučeni. Za tu dobu máme na kontě muzikály Drákula, Tři mušketýři, Angelika a naším nejnovějším počinem jsou Bídníci. Vystupujeme v místním kulturním domě i v menších divadlech v regionu a na některá představení máme zapůjčené originální kostýmy. V publiku se nám vystřídala už řada známých osobností, mezi nimiž byl i sám Michal David, na což jsme náležitě hrdí. Kromě muzikálů zpívám na různých zábavách i s kapelou.

S námi je radost hospodařit.

BEDNAR FMT s.r.o.

Galerie

Novinku roku 2019, univerzální secí stroj OMEGA 6000 FL, uvidíte v akci.
Největší český výrobce zemědělské techniky BEDNAR se bude prezentovat společně se společností STROM Praha na Celostátní kontraktační výstavě a předvádění zemědělské techniky v Kameni.…
© 1997 BEDNAR • FMT s.r.o. • Dlouhá Ves 188 • 516 01 Rychnov nad Kněžnou – Česká republika