Zpět na novinky

12.
Duben
2016

Pro BEDNAR již osmé TechAgro

Výstavní expozice BEDNAR o celkové ploše 1300 m2 byla tradičně rozdělena do dvou částí – vnitřní a venkovní. V rámci těchto expozic bylo návštěvníkům TechAgra představeno 16 strojů BEDNAR. Mezi největší taháky patřil širokozáběrový diskový podmítač SWIFTERDISC XE 14000 o pracovním záběru 14 metrů. Premiéru si odbyl také nesený diskový podmítač ATLAS AN 3000 s průměrem disků 620 mm. Vnitřní ploše dominoval koncept precizního hnojení založený na zásobníku FERTI-BOX.

„Veletrh TechAgro je pro nás jako domácí výrobce velmi důležitý. Česká republika patří mezi naše silné trhy, a proto se chceme i zde ukázat v tom nejlepším světle. Nicméně TechAgro není jen český veletrh, ale má velmi silný přesah i do zahraničí. O to více nás těší obrovský zájem zemědělců o naši expozici. O povědomí značky BEDNAR svědčí i návštěva ministra zemědělství Mariana Jurečky se zahraniční delegací. Situace v českém zemědělství není úplně jednoduchá, přesto se během výstavy podařilo podepsat několik nových objednávek a rozjednat řadu dalších. TechAgro přesto není jen o obchodech, ale také o přátelském setkání s uživateli našich strojů a dalšími partnery. Letošní TechAgro hodnotím jako velmi úspěšné,“ vedoucí obchodu ČR Ing. David Ryčl.

Premiéra diskového podmítače SWIFTERDISC XE 14000

Mezi nová představená technická řešení patřil i ventilátor na mulčovače MULCHER pro kontinuální čištění povrchu stroje


Přebírání Stříbrné medaile za coulterovou pracovní sekci

Souprava zásobníku FERTI-BOX a dlátového pluhu TERRALAND nominovaná na cenu Grand Prix TechAgro


Úspěch zaznamenaly stroje BEDNAR i v soutěži o Stříbrnou medaili Zemědělského týdeníku a Grand Prix TechAgro. Stříbrnou medailí byla oceněna coulterová pracovní sekce pro secí stroje Omega a nominovaným exponátem v soutěži Grand Prix byla souprava zásobníku FERTI-BOX a dlátového pluhu TERRALAND.

Ministr zemědělství Marian Jurečka při návštěvě výstavní expozice BEDNAR

Vnitřní expozice BEDNAR v pavilonu P


Dalším novým majitelem předseťového kompaktoru Swifter se stal pan Vojtěch Koutný z Kladek, okres Prostějov.Video