Premiérová konference ve Francii

Společnost BEDNAR FMT působí na francouzském trhu od roku 2013. Za dobu působnosti se jí podařilo výborně etablovat na tomto náročném trhu, který představuje jedno z nejdynamičtějších a nejmodernějších zemědělství vůbec. Stroje BEDNAR se ve Francii staly velmi populární a místní trh patří mezi hlavní odbytiště společnosti BEDNAR FMT. Z toho důvodu majitel společnosti Ladislav Bednář se syny Janem a Vojtěchem Bednářem pozvali dne 15.5.2018 nejvýznamnější francouzské obchodní partnery na konferenci do Orleáns.

Premiérový seminář ve Francouzském Orleáns

Premiérový seminář ve Francouzském Orleáns

Majitel společnosti BEDNAR FMT přednáší obchodním partnerům

Majitel společnosti BEDNAR FMT přednáší obchodním partnerům


Majitelé a obchodní ředitelé nejvýznamnějších dealerů se sešli v Orleáns

Konferenci ve Francii moderoval pan Damien Digard, obchodní zástupce BEDNAR FMT pro Francii. Tím je od příchodu společnosti na francouzský trh v roce 2013. Na strategickou konferenci byly pozváni majitelé dealerských firem a jejich obchodní ředitelé. V Orleáns se sešly špičky francouzského byznysu se zemědělskou technikou společnosti BEDNAR FMT.

BEDNAR FMT představila svou budoucnost

Konference začala projevem majitele společnosti Ladislavem Bednářem. Krátce pohovořil o historii rodiny a vztahu k zemědělství, počátcích jeho podnikání s firmou John Deere. Následovala řeč o úspěšné cestě BEDNAR FMT s jasnými cíli pro budoucí roky.

Vojtěch Bednář ve svém projevu prezentoval projekt nových výrobních hal v Rychnově nad Kněžnou a novou zcela unikátní technologii výroby a montáže zemědělských strojů.

Damien Digard přednáší o strojích BEDNAR FMT

Damien Digard přednáší o strojích BEDNAR FMT

Ladislav Bednář předává pamětní desky zástupcům dealerských firem

Ladislav Bednář předává pamětní desky zástupcům dealerských firem


Celosvětová působnost BEDNAR FMT

Jan Bednář hovořil o obchodní politice firmy a zmapoval působení společnosti BEDNAR na francouzském trhu. Představil až neuvěřitelné výsledky společnosti BEDNAR na francouzském trhu.

Dle nezávislého výzkumu patří produkt BEDNAR OMEGA mezi TOP 10 nejprodávanějších secích strojů ve Francii. Totéž platí o diskových podmítačích BEDNAR (SWIFTERDISC a ATLAS), které se rovněž řadí mezi TOP 10. Cíl pro dalších 5 let byl stanoven na pozice do TOP 5. V další části přednášky hovořil Jan Bednář o jednotlivých světových kontinentech a působení BEDNAR FMT v těchto oblastech.

Naplněný sál ve Francouzské Orleáns

Naplněný sál ve Francouzské Orleáns

Lukáš Kupec představuje nové projekty

Lukáš Kupec představuje nové projekty


Vývojové oddělení představilo nové projekty

Vedoucí vývoje BEDNAR FMT Ing. Lukáš Kupec v plynné francouzštině představil nové projekty společnosti. Ty budou realizovány během dalších dvou let s postupným uvolňováním revolučních novinek na světové trhy.

 

Ing. Jan Bednář, BEDNAR FMT s.r.o.
jan.bednar@bednarfmt.com
Ředitel obchodu

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás