Zpět na novinky

21.
Prosinec
2010

Překrásné Vánoce a šťastný nový rok

Jelikož se blíží krásný čas vánoční a začátek nového roku 2011, rozhodli jsem se udělat malé ohlédnutí za končícím rokem 2010 a zároveň Vám představit všechny novinky, které pro Vás připravujeme pro rok nadcházející. A nutno říci, že jich není málo….

Jelikož se blíží krásný čas vánoční a začátek nového roku 2011, rozhodli jsem se udělat malé ohlédnutí za končícím rokem 2010 a zároveň Vám představit všechny novinky, které pro Vás připravujeme pro rok nadcházející. A nutno říci, že jich není málo. Navíc jsme si pro Vás připravili vánoční dárek v podobě slevového poukazu na naše stroje, který si můžete stáhnout na titulní straně našich webových stránek.

Trocha historie

Od založení naší společnosti v roce 1997 uběhlo již mnoho let a od té doby se nám podařilo stát jedním z předních výrobců zemědělských strojů v bývalých zemích východního bloku. Tomu vděčíme především našim zákazníkům a úzké spolupráci s nimi, ze které vyplívají stále nové podněty a potřeby, na které se snažíme pružně reagovat a nalézt jejich řešení. Díky tomu, že jsme český výrobce, je pro nás úzká spolupráce s čekými farmáři snadným úkolem.

I v obtížných podmínkách úspěšní

I přes nepříznivou situaci ve světové ekonomice, která měla dopad samozřejmě i na zemědělství, se nám daří každým rokem zvyšovat produkci oproti roku předešlému. Vyjímkou byl rok 2009 vzhledem k veleúspěšnému roku 2008. Od roku 2005, kdy jsme koupili naším první výrobní halu v Rychnově nad Kněžnou se zvýšila naše produkce o 300%!!! Letos se nám podařilo prodat více než 400 strojů, čímž jsme dosáhli o trochu vyššího počtu prodaných strojů, jako ve výjimečně úspěšném roce 2008.
Na českém trhu působíme ve všech regionech a aktivně se účastníme dění v zemědělském sektoru. Výstavy, polní dny, i předvádění strojů u zemědělců jsou naším každodenním chlebem. I proto se nám letos podařilo na našem území prodat přes 150 strojů. To je nárůst o téměř 35% oproti krizovému roku 2009. Za tento úspěch musíme poděkovat především našim českým zákazníkům. Věříme, že se nám podaří udržet vzrůstající trend produkce i v roce 2011 především díky novým typům strojů a vyšším cenám za zemědělské komodity.

Univerzální kypřič s odnímatelnou ojí.

Řada dlátových pluhů se rozšířila o 2 nové druhy.


Novinky na rok 2011

Na příští rok má naše společnost STROM Export s.r.o. připravenu celou řadu novinek v  kategorii půdozpracujících strojů.
V našem sortimentu se objeví dva nové typy unikátního dlátového pluhu TERRALAND TN. Prvním je dlátový pluh v odlehčené verzi, která bude mít max. hloubku radlic o 10cm nižší, než je standardních 65cm. Druhým je dlátový pluh s hydraulickým jištěním podrývacích  těles, který má pracovní hloubku 65cm. Naší produktovou řadu diskových podmítačů krátké koncepce jsme rozšířili o stroje o záběru 7 a 8m se sklápěním směrem dopředu. Tím jsme získali řadu diskových podmítačů krátké koncepce v záběrech 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12m. Kompaktor SWIFTER budeme nově nabízet také v odlehčeném a levnějším provedení s označením písmenem F (facelift). Další z řady novinek je nesené provedení dlátového kypřiče (resp. radličkového podmítače) ECOLAND o záběru 3m, který má označení EN. Zajímavostí je odjímatelná oj, která udělá z neseného stroje stroj polonesený, nebo naopak. Tato koncepce nabízí kvalitní hloubkový kypřič, nebo radličkový podmítač s těžkým válcem i pro traktory nižších výkonových tříd.

Dárek pod stromeček

Jelikož se blíží svátky vánoční, připravili jsme si pro české farmáře vánoční dárek v podobě dárkového poukazu na slevu ve výši 10% z ceníkové ceny na jakýkoliv stroj z naší produkce. Tento poukaz, který najdete na titulní stránce našich webových stránek, stačí pouze vytisknout, vystřihnout a předložit kterémukoliv z našich obchodních zástupců.

Nakonec Vám všem přejeme úspěšný rok 2011 plný štěstí, radosti, pevného zdraví a vysokých výnosů a těšíme se na užitečnou spolupráci i v roce 2011.

Ing. David Ryčl
STROM Export s.r.o.

Tento článek najdete také v Mechanizaci zemědělství č.12.

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás