Zpět na novinky

21.
Srpen
2015

Předání diskového podmítače ATLAS AM 12000 do ZOD Potěhy

Významnému zákazníkovi společnosti STROM PRAHA – Východ, podniku ZOD Potěhy byl tento měsíc předaný diskový podmítač BEDNAR ATLAS AM 12000 spolu s pásovým traktorem John Deere. Slavnostního předání se zúčastnil předseda ZOD Potěch pan Ing. Josef Hlava CSc., ale i předseda představenstva společnosti STROM PRAHA a zároveň ředitel společnosti BEDNAR pan JUDr. Ing. Ladislav Bednář. V aktualitě si můžete prohlédnout předání soupravy i první uvedení do provozu.

Žlutozelený strojový park

Podnik ZOD Potěhy má výměru zemědělské půdy zhruba 3300 hektarů, na kterých pěstují obiloviny, řepku, kukuřici na zrno i siláž a také cukrovou řepu. Zabývá se i živočišnou výrobou a to chovem Holštýnského skotu a prasat. Družstvo dlouhodobě spolupracuje se společností STROM PRAHA, střediskem Habry a ve strojovém parku jasně dominuje žlutozelená. Nyní byl do podniku dodána vlajková loď – pásový traktor John Deere 9570RT a diskový podmítač BEDNAR ATLAS AM 12000. Zanedlouho doplní tyto dva stroje ještě dlátový pluh BEDNAR TERRALAND TO 6000.

Vlajková loď John Deere 9570RT se může s Atlasem AM 12000 se zapojí do prvních podmítek.

Předseda představenstva ZOD Potěhy Ing. Josef Hlava CSc. v kabině pásového traktoru.


Diskový podmítač o záběru 12 metrů

BEDNAR ATLAS AM 12000 je tažený širokozáběrový podmítač krátké koncepce určený k vysokým denním výkonům. Zvládne podmítku až do 16 cm pracovní hloubky i s větším množstvím rostlinných zbytků. Podmítač má zubaté disky o rozměru 620 × 6 mm, na tomto modelu je jich celkem 96 a všechny jsou uloženy v axiálních kuličkových, bezúdržbových ložiskách. Pracovní šířka je, jak již název napovídá, 12 metrů a i tento záběr lze složit do přepravní šířky 3 metry díky systému Bar-Lock.

Po předání se souprava hned pustila do práce.

Rozkládání z přepravní polohy o šířce 3 m do pracovní polohy, která má záběr 12 m.


PODĚKOVÁNÍ

Tímto bychom chtěli podniku ZOD Potěhy poděkovat za dlouholetou spolupráci a nyní především za důvěru při tak významné investici. Přejeme bezproblémový provoz obou strojů.

Ing. Iva Havlová
Marketingový koordinátor
STROM PRAHA a.s. – region Východ

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás