Zpět na novinky

04.
Červenec
2013

POLNÍ DEN STROM-BEDNAR 2013 – úspěšná MISSION IMPOSSIBLE!

Druhý ročník Polního dne STROM-BEDNAR, který se konal 26.6. již tradičně na polích ZS Sloveč, se zdál být od začátku jako neuskutečnitelný a to díky vytrvalým dešťům, které znepříjemňovaly život všem obyvatelům střední Evropy více než 3 dny. I přes takto extrémní podmínky, absolutně nevhodné pro polní den se ve vyhřátém stanu o rozloze 600m² s pevnou podlahou a velkou obrazovkou odehrálo přátelské…

Druhý ročník Polního dne STROM-BEDNAR, který se konal 26.6. již tradičně na polích ZS Sloveč, se zdál být od začátku jako neuskutečnitelný a to díky vytrvalým dešťům, které znepříjemňovaly život všem obyvatelům střední Evropy více než 3 dny. I přes takto extrémní podmínky, absolutně nevhodné pro polní den se ve vyhřátém stanu o rozloze 600m² s pevnou podlahou a velkou obrazovkou odehrálo přátelské setkání s odborným programem připraveným pro mokrou variantu. I když to vypadalo, že by bylo lépe jet do Slovče lodí, s překvapením sem přijelo téměř 700 zemědělců. Za tuto neskutečně vysokou účast, patří všem odvážlivcům veliké díky!!!

Úspěšná Mission Impossible

Ačkoli ráno 26.6. dešťové přeháňky ještě více zesílily, začal se obří stan plnit prvními návštěvníky tak, že  byl nakonec nacpán lidmi téměř k prasknutí. Díky nepřízni počasí se tedy hlavní část programu přesunula z venkovního pole dovnitř do stanu na pódium s velkoplošnou obrazovkou. Zemědělce oficiálně přivítal majitel firmy BEDNAR FMT s.r.o. Ladislav Bednář se synem Janem Bednářem.  Poté následovaly prezentace technik a technologií STROM-BEDNAR v podání vedoucího prodeje Ing. Davida Ryčla. Program pokračoval představením pokusů a produktů firmy DUPONT, oficiálního partnera akce. Nakonec se představila společnost STROM Praha jako další z našich hlavních partnerů a náš oficiální zástupce pro ČR.

Majitel společnosti p. Ladislav Bednář vítá zemědělskou veřejnost. Dopolední program byl veden v suchém a teplém prostředí stanu s velkoplošnou obrazovou, na které byly představeny veškeré letošní novinky výrobního sortimentu.

Odborné poradenství u strojů STROM-BEDNAR

Během celého programu bylo na pevné ploše v srdci areálu ZS Sloveč vystaveno kompletní portfolio strojů STROM-BEDNAR v agregaci s traktory JOHN DEERE. Největší zajímavostí byly jak novinky letošního roku, tak ochutnávka z novinek na rok příští – např. třínápravový návěs WAGON, nebo inovovaná verze kompaktoru SWIFTER se záběrem 8m, který se nově představil v poloneseném provedení SO_F (do této doby byl k dostání pouze jako tažený ve verzi SE). U strojů byli po celý den připraveni odborníci z naší společnosti, kteří stroje zavádějí v praxi a jsou v přímém denním kontaktu s konečnými uživateli. Déšť, který vypadal, že snad nikdy nepřestane, neodradil zemědělce od toho, aby chodili během celého dne diskutovat k našim strojům a předávat nám zajímavé podněty na nová řešení. V poledních hodinách déšť zmírnil svoji intenzitu, proto jsme udělali i 1 větší komentovanou prohlídku strojů v rámci programu.

Během děštivého dne byly stroje k dispozici alespoň na pevné ploše v areálu ZS Sloveč. Oficiální představení třínápravového návěsu Wagon WG 27000 (novinka pro prok 2014).

V dešti úspěch na všech frontách

I když nám počasí nepřálo, Polní den STROM–BEDNAR  byl velká show, kterou doprovázela vynikající nálada s konečnou pochvalou od zákazníků, kteří kvitovali dobrou připravenost v takto náročných podmínkách.
Nakonec bychom rádi poděkovali nejen všem odvážlivcům, kteří se nebáli přijet podívat na prémiovou zemědělskou techniku v takto extrémním počasí, ale i partnerům akce, především zaměstnancům společnosti ZS Sloveč v čele s jejím ředitelem Jiřím Sobotou. Ti díky svému aktivnímu přístupu velkou mírou přispěli k úspěchu celého polního dne v takto extrémních podmínkách.

Ani nevlídné počasí neodradilo návštěvníky z řad současných, ale i nastupujících generací zemědělců. Prezentace strojů STROM-BEDNAR byla v podání vedoucího prodeje Ing. Davida Ryčla a přilákala mnoho zájemců.

Ing. David Pokorný
Vedoucí marketingu STROM-BEDNAR

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás