Zpět na novinky

15.
Únor
2017

Polní den se vrátí do Sloveče 7. června 2017

Společnost BEDNAR se po roce vrací na pozemky akciové společnosti Sloveč, aby zde při šestém ročníku této významné zemědělské události oslavila své dvacáté narozeniny od založení v roce 1997.

Organizační tým hlásí, že ve středu 7. června 2017 bude kapacita areálu opět připravená pojmout a dokonce překonat rekordní návštěvní čísla z loňského ročníku, kdy bylo registrováno celkem 1635 návštěvníků z České republiky, Evropy ale také z mnoha mimoevropských zemí.

Polní den BEDNAR si za krátkou dobu své existence vybudoval jméno prestižní evropské zemědělské události, na které dochází nejen k vystavení a aktivnímu předvedení novinek a inovací, ale návštěvníci také mohou čerpat užitečné informace z agrotechnických doporučení odborníků a specialistů přes pedologii a agronomii. Sedmý červen by si proto měl najít místo v kalendáři každého zemědělce a zemědělského fanouška.

Generálním partnerem této akce se znovu stane společnost STROM PRAHA. Mediální podporu zajistí největší české odborné vydavatelství Profi Press.

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás