Zpět na novinky

12.
Září
2016

Polní den MAN-ZT

V pátek 9. 9.  uspořádala společnost MAN-ZT (distributor značky BEDNAR) polní den ve znamení představení nových strojů John Deere v agregaci s nářadím BEDNAR. Polní den se konal v okolí obce Hrotovice (okres Třebíč). Na polním dnu byly předvedeny stroje na strništi silážní kukuřice.

Předváděcí souprava John Deere 9620 RX a BEDNAR TERRALAND TO 6000

V letošním roce společnost STROM Praha provozuje dvě výkonné předváděcí soupravy. První souprava je čtyřpásový John Deere 9620 RX v agregaci s Terralandem DO 6500 (disko-dlátový stroj), tato souprava pracuje v Čechách. Druhá souprava je stejný model traktoru agregovaný s dlátovým pluhem Terraland TO 6000, souprava určená pro Moravu. Právě tato souprava byla předvedena v Hrotovicích.

Polní den pořádaný společností MAN-ZT

Předváděcí souprava John Deere 9620 RX a dlátový pluh Bednar Terraland TO 6000


Secí stroj OMEGA OO 4000 pana Tučka

Společnost Agro-Služby Tuček nám zapůjčila na polní akci hned dva stroje. Prvním byl secí stroj OMEGA OO 4000, který si pan Tuček zakoupil v loňském roce. Díky spokojenosti se secím strojem BEDNAR pan Tuček letos rozšířil strojový park o diskový podmítač SwifterDisc XO 6000F rovněž vystavený na polním dnu.

Secí stroj Bednar Omega OO 4000 pana Tučka

Polní den komentoval sám pan Jiří Man


ATLAS HO těžký diskový podmítač pro náročné podmínky

Dalším aktivně předváděním strojem byl diskový podmítač ATLAS HO 6000 zapůjčený ze společnosti ZD Stařeč. Tento diskový podmítač je vybaven disky o průměru 660mm a je ideální pro těžší typ půd. Stroj se výborně osvědčil zejména v loňském roce, kdy panovalo v České Republice velké sucho. Talíře bez problému vstupují do země a to i v extrémních podmínkách.

Diskový podmítač Atlas HO 6000 v ukázce po silážní kukuřici

Rodina Bednářů (vlevo dole Jan Bednář, Ladislav Bednář, Vojtěch Bednář, na traktoru zleva Adam Bednář a Jakub Bednář)


Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás