Podpora univerzitní závodní formule pokračuje

Univerzitní tým CULS Prague Formula Racing (pod záštitou České zemědělské univerzity v Praze) se i v letošním roce připravuje na nový ročník prestižní mezinárodní soutěže Formula Student. Během uplynulého roku studenti připravili nový monopost formule. Ten se představí na mezinárodních závodních okruzích ve velké konkurenci.


Práce univerzitního týmu

Úkolem studentů je navrhnout konstrukci monopostu univerzitní závodní formule a následně tento monopost vyrobit. Tím jejich úkol nekončí. Dále musejí zajistit financování, dopravu a organizaci celého projektu. Studenti tak v průběhu projektu propojují získanou teorii s praxí a uskutečňují vlastní inovativní nápady.

Kde můžete CULS Prague Formula Racing podpořit?

Univerzitní tým České zemědělské univerzity v Praze se představí na dvou závodech FSAE. První závod bude v italském městě Varano de´Melegari na slavném okruhu Riccardo Palleti v polovině července. Následovat bude závod v České republice ve dnech 31.7. – 4.8.2018. na Autodromu v Mostě.

Naši studenti budou závodit ve velké konkurenci týmů vysokých škol z celého světa. Každý tým bude přesvědčovat odbornou porotu o tom, že právě jejich formule je nejlepší, nejen výsledky na trati, ale i inovativními technickými detaily a propracovaným business plánem.


Podpora společnosti BEDNAR FMT Společnost BEDNAR podporuje zájmové projekty a pomáhá tak k všestrannému vzdělávání studentů v technické oblasti. K podpořeným projektům patří právě univerzitní závodní formule. BEDNAR FMT zároveň zajistila lakování rámu budoucího monopostu formule ve výrobním závodě v Rychnově nad Kněžnou.


 

Ing. Zdeněk Souhrada, BEDNAR FMT s.r.o.
zdenek.souhrada@bednarfmt.com
Marketingový specialista

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás