Zpět na novinky

28.
Prosinec
2015

Ohlédnutí za rokem 2015 a poděkování za spolupráci, část II.

V nabité světové konkurenci v oblasti strojů na zpracování půdy je stále těžší prosadit se a nabídnout zákazníkům nové produkty. Zemědělci jsou navíc díky dnešním pokrokovým technologiím a praktickým zkušenostem mnohem náročnější. Dokáží poměrně snadno rozpoznat úroveň kvality dodávaných strojů a posoudit jejich agronomický přínos.  V jejich hledáčku jsou stále častěji výrobci nedodávající pouze stroje, ale celé technologie. Ve velké konkurenci proto vítězí přidaná hodnota v podobě nových trendů, které umožňují dosahovat vyšších výnosů. Právě na těchto nových směrech si společnost BEDNAR zakládá.  V roce 2015 se společnosti BEDNAR díky tomu podařilo pokračovat v růstu a dosáhnout rekordních tržeb s kontinuálním navyšováním tržních podílů.

Světové výstavy korunují žlutočerné expozice

V každém lichém roce se potkávají dvě nejvýznamnější světové výstavy SIMA a Agritechnica. Žlutočerné výstavní plochy lákají tisíce návštěvníků a patří mezi nepřehlédnutelné expozice umístěné v nejprestižnějších halách výrobců strojů na zpracování půdy.
SIMA 2015 byla pro BEDNAR z mnoha hledisek odlišná oproti roku 2013. Vedoucí prodeje pro Francie Damien Digard popisuje: „Zatímco v roce 2013 nikdo ve Francii nevěděl, co je značka BEDNAR a jaké stroje vyrábí, po dvou letech tomu již tak nebylo. Stánek BEDNAR v hale 5A navštívili tisíce fanoušků, dodavatelských firem, novinářů, ale zejména zemědělců a dealerů, kteří stroje BEDNAR již vlastní, nabízejí nebo projevili zájem.“
Agritechnica je považována za největší světovou výstavu se zemědělskou technikou a zkrátka patří k vrcholné reklamní akci, na které pravidelně dochází k představování novinek a inovací. Po úspěšném představení společnosti BEDNAR na Agritechnice 2013 překonal uplynulý ročník všechna očekávání. V hale 12 prezentovala společnost BEDNAR své novinky a inovace pro rok 2016. „Agritechnica je vždy pro výrobce zemědělských strojů svátkem. Všichni se zde snaží ukázat to nejlepší, co mohou farmářům nabídnout. Troufám si říci, že to nejlepší jsme zde ukázali i my. Náš stánek navštívilo dvakrát více zemědělců než před dvěma lety. To je jasným signálem, že mají o naše stroje vážný zájem,“ hodnotí výstavu Thomas Wojtalla.

Výstavní expozice na mezinárodním veletrhu Agritechnica 2015 v Hannoveru.

Výstavní expozice na mezinárodním veletrhu Sima 2015 v Paříži.


Polní den BEDNAR si začíná v Evropě budovat své jméno

Polní den BEDNAR každoročně konaný začátkem června na jedné z největších a nejznámějších českých farem ve Slovči si vytvořil silné jméno a to nejenom v ČR, ale i v zahraničí. Pro svou velkou popularitu se stává významnou akcí, na které se setkávají nejenom zemědělci, ale i další lidé přímo i nepřímo napojeni na zemědělství. Polní den ve Slovči se stal synonymem pro odbornost, ale také zábavu a diskuze. Polní den BEDNAR je show, která patří svým programem k jedinečným akcím.
„Nové stroje a inovace, odborné komentáře strojů a plodin, rozbory půdních horizontů, stroje seřazené do technologických linek s popisem doplněné poradenstvím. Vše doprovázeno dokumenty na velkoplošné obrazovce. To vše je Polní den BEDNAR,“ komentuje tuto významnou zemědělskou akci David Ryčl,

Polní den BEDNAR se stává významnou akcí, která vždy přiláká stovky návštěvníků.

Polní den BEDNAR 2016 se uskuteční začátkem června.


Poděkování za vloženou důvěru

„Vzhledem k situaci je výsledek roku 2015 velký a nečekaný úspěch, který připisuji zejména dlouholeté a úzké spolupráci s předními farmami. Díky technologickým linkám jsme nyní schopni nabídnout ucelená agrotechnické řešení, které vyplývají z rozdílných půdních a klimatických podmínek jednotlivých regiónů. Není pochyb o tom, že dnešní zemědělství je o detailech, které rozhodují. A právě detaily hrají v naší firemní filozofii, velice důležitou roli. Proto si přeji, aby soubor těchto detailů pomáhal v následujících letech dosáhnout uživatelům našich strojů ještě vyšších výnosů,“ uzavírá rok 2015 majitel společnosti pan Ladislav Bednář.