Zpět na novinky

30.
Září
2013

Ohlednutí za jarní „Swifter tour„ ve velkém stylu napříč Moravou

Naše společnost ve spolupráci s regionálními prodejci působícími v oblastech Moravy a Vysočiny – Strom Morava, Lukrom s.r.o., MAN ZT, Agrotip Opava a Strom-Východ stř. Marek, nabídla zemědělcům možnost vyzkoušet si předseťové kompaktory Swifter přímo v provozu v jejich podmínkách. Pro tyto účely byly připraveny Swiftery s pracovními záběry od 5 do 12m.

Naše společnost ve spolupráci s regionálními prodejci působícími v oblastech Moravy a Vysočiny – Strom Morava, Lukrom s.r.o., MAN ZT, Agrotip Opava a Strom-Východ stř. Marek, nabídla zemědělcům možnost vyzkoušet si předseťové kompaktory Swifter přímo v provozu v jejich podmínkách. Pro tyto účely byly připraveny Swiftery s pracovními záběry od 5 do 12m.

Optimální výbava zaručující ten nejlepší výsledek

Jak je již zvykem, předváděcí stroje BEDNAR jsou vybaveny maximální možnou výbavou, tak aby si zákazníci mohli ověřit funkčnost a výhody jednotlivých pracovních orgánů. Všechny stroje Swifter byly vybaveny předním hydraulicky ovládaným smykem, pracovní sekcí se šípovými radličkami, dvouřadým crosskillem a finisch válečkem pro finální povrchové nadrcení hrud.

  
 Obsluha Swifteru SO 6000 v ZD Kožichovice ocenila především snadné nastavování stroje.Předváděcí stroj SE o záběru 10 metrů vyniká perfektním kopírováním díky systému Wave-Flex.

 

Široká škála vybraných pracovních záběrů

 

Tak abychom byly schopni uspokojit požadavky všech zemědělců, kteří měli zájem o předvedení Swifterů, byly připraveny stroje s různými pracovními záběry. Swiftery řady SO s pracovním záběrem 5, 6, a 7m. Swiftery řady SE s pracovním záběrem 8, 10 a 12 m. Většina našich zákazníků z okolí jižní Moravy měla možnost vyzkoušet si krom jiného i inovovaný Swifter  řady SO_F s pracovním záběrem 8 m.

  
 Oblastní zástupce Ing. Pavel Janeček (Strom Morava), konzultuje se zákazníky možnosti výbavy stroje SO 5000.Zemědělci hodnotí u předseťového kompaktoru Swifter SE nejen výsledek práce, ale také snadný transport mezi pozemky

 

Kvalitní předseťová příprava samozřejmostí

 

Během jarní předváděcí „Swifter tour Morava“ připravily kompaktroy u zemědělců z Moravy a Vysočiny přes 3000 hektarů půdy. Tyto předváděcí stroje byly nasazeny v různých půdních podmínkách, se kterými si Swiftery hladce poradily. Swiftery většinou připravovaly půdu před setím zejména cukrové řepy, kukuřice ale také i obilovin.

  
 Výsledek práce po jednom přejezdu = ideální příprava před setím kukuřice Kvalitně připravené seťové lůžko i v pracovní hloubce kolem 3 cm při přípravě před setím cukrové řepy.

 

„Swifter tour“ přináší první úspěchy

 

Zemědělci, kteří využili možnosti vyzkoušet si Swiftery přímo v jejich podmínkách hodnotili kvalitu práce velmi pozitivně a většina z nich mluvila o našich předseťových kompaktorech  v superlativech. O faktu, že Swiftery přesvědčili zákazníky natolik o svých kvalitách a přednostech, dokazuje velký zájem o pořízení těchto strojů do jejich podniků.  Mezi první majitele nových Swifterů můžeme zmínit tyto podniky: Agro Žádovice, ZD Velký Beranov, ZD Naloučany, ZD Kožichovice, Agro Brteč, Moravská zemědelská a.s., Kateřinská a.s., a pan Dominik Halfar. O zkušenostech z provozu z jednotlivých podniků Vás budeme informovat v pravidelných reportážích.

  
 Spokojený majitel nového Swifteru SO 5000 pan Dominik Halfar. Nový stroj Swifter SE 10000 v Moravská zemědělská a.s..

 

Michal Jurníček
Oblastní zástupce pro Moravu

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás