Zpět na novinky

02.
Duben
2013

Ohlédnutí: Den otevřených dveří v Lukromu

Společnost Lukrom, která patří mezi významné prodejce zemědělské techniky John Deere a BEDNAR FMT s.r.o. v Olomouckém kraji, uspořádala ve dnech 26. – 28. 2. 2013 již tradiční „ Den otevřených dveří“. Vysoká až rekordní návštěvnost, která přesáhla přes 1000 návštěvníků nasvědčovala o tom, že je o novou techniku ze strany zemědělské veřejnosti stále velký zájem.

Společnost Lukrom, která patří mezi významné prodejce zemědělské techniky John Deere a  BEDNAR FMT s.r.o. v Olomouckém  kraji,  uspořádala ve dnech 26. – 28. 2. 2013  již tradiční „ Den otevřených dveří“. Vysoká až rekordní návštěvnost, která přesáhla přes 1000 návštěvníků nasvědčovala o tom, že je o novou techniku ze strany zemědělské veřejnosti stále velký zájem.

Nástroj pro rychlé, levné a kvalitní hloubkové zpracování

Ze zástupců strojů na hloubkové zpracování půdy, byl zde vystaven dlátový pluh  Terraland TN 3000 HD7R se sedmi radlicemi, který je schopen hloubkového zpracování  půdy až do 65 cm. Radlice jsou u tohoto typu stroje  jistěny hydraulickými válci. Za podrývacími radlicemi následují dva hrotové válce, které výborně rozdrtí vzniklé hroudy a zároveň utuží zpracovaný povrch.  O tento typ stroje je mezi zemědělci velký zájem, zejména pro jeho robustnost a možnost hloubkového zpracování půdy ve velkých hloubkách.

  
 Dlátový pluh Terraland s hydraulickým jistěním.  O zemědělskou techniku vystavenou na dni otevřených dveří byl velký zájem.

 

Stále populárnější zemědělský návěs

Zemědělský návěs Wagon  WG 21000 od výrobce  BEDNAR FMT s.r.o. byl jako jediný zástupce z kategorie dopravní techniky vystavené na této akci. Tento jednoduchý, robustní, kompaktní zemědělský návěs se stává mezi zemědělci velmi  populární o čemž nasvědčuje i skutečnost, že během těchto dnů si našly dva Wagony své nové majitele.

  

Zákazníci studující konstrukci pozinkovaného podvozku a bogie nápravy.

 Zemědělský návěs Wagon 21000.

Nekompromisní pomocník v předseťové přípravě půdy

Vzhledem ke stále se zvyšujícím nárokům a  potřebám  zemědělců ke kvalitní, rychlé a úsporné předseťové přípravě půdy před setím, jsme  vystavili na této akci nejmenšího zástupce z rodiny Swifterů řady SE – Swifter SE 8000 o pracovním záběru 8,2m.  Stroj je vybaven maximální možnou výbavou pro dosažení co nejlepší kvality práce (přední hydraulicky ovládaný smyk, lištový drobící válec, dvě řady šípových radliček, dvouřadé crosskill kola se schopností samočištění a pro finální úpravu je stroj vybaven finisch válečkem ). Tento Swifter byl společností Lukrom spol. s r.o. zakoupen jako ukázkový a je připraven na aktivní předvádění u všech zákazníků, kteří projeví o tento stroj zájem, tak aby si jej vyzkoušeli v jejich konkrétních půdních podmínkách.

  
Předseťové kompaktory BEDNAR vzbuzují mezi zákazníky stále větší zájem.Předváděcí Swifter SE 8000 připraven pro první zájemce.

 

 

 

Michal Jurníček, DiS
Oblastní zástupce – Morava

 

 

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás