Zpět na novinky

09.
Duben
2013

Ohlédnutí: Agrosalón Nitra 2013

Slovenská najočakávanejšia výstava AGROSALÓN, sa tohto roku konala tesne pred začiatkom predsejbových príprav. Napriek tomu, počet návštevníkov tento rok prevýšil 16 000. Účasť vystavovateľov sa oproti minulému ročníku takisto zvýšil o niekoľko desiatok. Vystavovatelia mali k dispozícii vystavovateľskú plochu o rozlohe 22 000 m2. STROM BEDNAR vystavoval na ploche 400 m2 v spolupráci s výhradným slovenským dovozcom Agroservis a Agrokom-Plus.

Slovenská najočakávanejšia výstava AGROSALÓN, sa tohto roku konala tesne pred  začiatkom predsejbových príprav. Napriek tomu, počet návštevníkov tento rok prevýšil 16 000. Účasť vystavovateľov sa oproti minulému ročníku takisto zvýšil o niekoľko desiatok. Vystavovatelia mali k dispozícii vystavovateľskú plochu o rozlohe  22 000 m2. STROM BEDNAR vystavoval na ploche 400 m2 v spolupráci s výhradným slovenským dovozcom Agroservis a Agrokom-Plus.

BEDNAR na Slovensku

Zákazníci majú so spoločnosťou STROM-BEDNAR na Slovensku niekoľkoročné skúsenosti, preto zmena názvu zo STROM Export na STROM-BEDNAR nepriniesla žiadne negatívne reakcie. Podľa jedného zo zákazníkov zo streného Slovenska: „My tieto dobré žlté stroje poznáme už aspoň  5 rokov, to či tam máte napísané to alebo to, na veci nemení nič, kvalita práce,  tá je pre nás najdôležitejšia a to môžeme potvrdiť aj na stroji TERRALAND. Sme s jeho kvalitnou prácou veľmi spokojní.“

  
 Niekoľkoročný spokojný užívatelia kompaktoru SWIFTER porovnávajú detaily v novšom prevedení.Veľkému záujmu farmárov sa tešila minuloročná novinka TERRALAND_PROFI s rozšírením o 2 rady Cutterdiskov. 

 

AGROSERVIS a Agrokom-Plus silní hráči na Slovensku

Je zrejmé, že bez podpory  predajcov z Agroservisu a Agrokomu by BEDNAR FMT nevykazoval tak veľkú návštevnosť záujemcov na stánku, preto je spolupráca s Agroservisom a Agrokom-Plus jednoznačne na  nadštandardnej úrovni. Vysoký počet návštevníkov na stánku bol nielen z radov nových záujemcov ale aj z radov zákazníkov, ktorý prišli predať praktické skúsenosti a poznatky z používania strojov STROM BEDNAR. Medzi najväčšiu skupinu patrili zákazníci s strojmi SWIFTER  a  TERRALAND.

 

  
 Predajcovia Agroservisu vyťažený nielen predajom kvalitných traktorov JD. Nový diskový podmietač, krátkej koncepcie s integrovanou nápravou a profilovanými A-diskami.

 

Novinky pre rok 2013

Agrosalón presdtavil novinky z rady strojov na spracovanie väčšieho množstva rastlinných zvyškov a to hlavne kukurice. Medzi tieto stroje patrí novinka SWIFTERDISC XO_F, predstavená v pracovnom zábere 6 m. Tento typ stroja je absolútnou novinkou pre trh s krátkymi diskami, jeho podstatnou prednosťou je integrovaná náprava pred zadné utužovacie valce, čo zaručuje stabilitu stroja pri práci, nielen  vo vyšších rýchlostiach. Ďalej ťažký diskový podmietač ATLAS AO , predstavený už v roku 2012, avšak na Agrosalóne vybavený inovatívnymi detailmi, zaručujúcimi bezchybné spracovanie pôdneho profilu.

 

 

 

Ing. Juraj Školka

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás