Zpět na novinky

06.
Říjen
2009

Mistrovství Evropy v orbě

Mistrovství Evropy v orbě nebylo pouze ukázkou orby,ale rovněž mnoha strojů na zpracování půdy. Akce konaná za krásného počasí přivítala slušný počet diváků, a to především v pátek 25.10, sobotní účast byla o dost slabší. Na akci jsme spolupracovali s dealerskou firmou Marek ZT www.traktory-marek.cz , která prodává produkty STROM v oblasti Východních Čech.

Na stánku byl k vidění STROM Swifter SO 7000 zapůjčený ze společnosti Farma Opatov, kam ho dodala na letošní sezónu společnost Marek.  Stacionárně byl vystaven rovněž populární mulčovač STROM MZ 4500 zapůjčený z firmy STROM Morava Sever.

Aktivně jsme předvedli novinky pro rok 2010, první z nich byl STROM Terraland TD 3000 podrývák s 3úhly lomení každé ze slupic. Tento typ podrýváku byl v ČR představen úplně poprvé a ihned vzbudil obrovský zájem nejen díky masivní konstrukci, ale zejména díky předvedené práci na pozemku v Zábřehu. Tato novinka již je prodána, stroj zapůjčilo ZD Klapý.

Novinka roku 2010 podrývák STROM Terraland TD 3000

Druhou novinkou pro rok 2010 byl krátký diskový podmítač SwifterDisk SD 7000


Druhou novinkou byl krátký diskový podmítač SwifterDisk SD 7000 po pátečním předvedení bylo mezi mnohými hodnotiteli slyšet:“Tohle je nejlepší diskáč tady“, pravda je taková, že SwifterDisc ukázal co umí, stroj osazený těžkým válcem Roadpacker podmítl strniště, které zůstalo absolutně rovné a bez hrůbků a vln.

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás