Zpět na novinky

06.
Prosinec
2014

Mikuláš přišel do BEDNAR FMT

Ve čtvrtek 4. 12. jsme pozvali naše významné zákazníky a prodejce na Mikulášské setkání, které se konalo v novém výrobním závodě v Rychnově nad Kněžnou.  Na akci přijelo přes 200 zemědělců, kteří byli pohoštěni zabijačkovými specialitami. Součástí setkání bylo představení novinek BEDNAR pro rok 2015 a prohlídka výrobního závodu.

Akce se nemohla obejít bez tradiční návštěvy. Majitel společnosti Ladislav Bednář jako Mikuláš, obchodní ředitel Petr Procházka jako Lucifer v doprovodu s půvabnými čerticemi a anděly spočítali zákazníkům všechny jejich hříchy i dobré skutky.

Poděkování za rok 2014

„Tuto akci jsme uspořádali jako poděkování všem našim českým zemědělcům a obchodním partnerům za úspěšný rok 2014. Tato akce není prodejní jako výstavy a polní dny, kterých je během roku nespočet. Je to akce odpočinková, kde se lidé pobaví, zasmějí.“ komentoval akci iniciátor tohoto setkání Ing. David Ryčl (vedoucí prodeje ČR).

Setkání v hale na svařence

K posezení byl vymezen prostor, který se právě dokončuje. Jedná se automatizovaný sklad na svařence, který bude sloužit k uskladnění svařenců před tím, než budou dopraveny dopravníky do tryskače a následně do práškové lakovny. Nový, úsporný systém skladování bude spuštěn na začátku měsíce ledna, proto zatím mohly být volné prostory využity na povedenou akci, která trvala až do večerních hodin. Před halou byly vystaveny stroje, které patří mezi nejžádanější v České Republice včetně novinek na rok 2015.

Ing. Jan Bednář
Export Sales Manager
jan.bednar@bednarfmt.com

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás