Zpět na novinky

06.
Listopad
2013

Jarní turné se Swifterem SO na jihu Čech

Stejně tak jako probíhalo letos na jaře předvádění dlátového pluhu Terraland, měli naši stálí i potencionální zákazníci možnost vyzkoušet si přednosti a kvalitu zpracování našeho předseťového kompaktoru Swifter SO 5000. Po předchozí dohodě jim tak byl zapůjčen stroj v plné výbavě, aby si tak mohli ve vlastních podmínkách a s vlastním traktorem …

Stejně tak jako probíhalo letos na jaře předvádění dlátového pluhu Terraland, měli naši stálí i potencionální zákazníci možnost vyzkoušet si přednosti a kvalitu zpracování našeho předseťového kompaktoru Swifter SO 5000. Po předchozí dohodě jim tak byl zapůjčen stroj v plné výbavě, aby si tak mohli ve vlastních podmínkách a s vlastním traktorem vyzkoušet kvalitu a zpracování našich strojů a porovnat je tak s ostatními nabídkami. Jak je u naší společnosti již tradicí, zapůjčení stroje bylo na první den práce zcela zdarma včetně odborného proškolení obsluhy a nastavení stroje.

Do hrubé brázdy s hydraulickým smykem

Protože se našim zákazníkům snažíme vždy nabídnout opravdu to nejlepší z nejnovějších trendů při zpracování půdy, byl náš předváděcí kompaktor vybaven předním páskovým hydraulicky ovládaným smykem. Obsluha stroje si tak pohodlně během jízdy může plynule regulovat zahloubení smyku. Jak uvedl Bc. Jiří Bísek ze ZS v Chlumanech, „Tento stroj plně splnil mé očekávání, protože i v takto těžkých podmínkách dokázal dokonale připravit půdu pro setí“.

   
 Zpracování těžké půdy Swifterem SO 5000 v Chlumanech. Předseťové kompaktory Swifter umožňují snadnou výměrnu pracovních orgánů, kterých je v naší nabídce několik druhů. 

 

Dvojitý Crosskill válec rozdrtí i ty nejtvrdší hroudy

Nejen v Chlumanech, ale i v ZOD Blata Sedlec si pochvalovali špičkovou práci s naším kompaktorem. Protože se na Sedlci tradičně potýkají s problémy při zpracování těžké jílovité půdy, byl tak náš kompaktor po již zakoupeném dlátovém pluhu Terraland ideálním řešením pro takto problematické pozemky. Díky dvojitému crosskill válci hravě během jednoho přejezdu dokázali rozdrtit i ty nejtvrdší přeschlé jílovité hroudy a připravit tak ideální seťové lůžko před setím kukuřice.

   
 Perfektní práce hydraulického smyku. Stroj byl v Chlumanech agregován se stařičkým traktorem Case 7220.

Čas jarního předvádění strojů je vždy velmi krátký, ale i tak jsme během tří týdnů dokázali přesvědčit řadu zemědělců, že náš Swifter je velmi rychlým kvalitním, ale hlavně levným řešením pro přípravu půdy. Díky našemu nově otevřenému středisku v Sedlci u Českých Budějovic jsme zemědělcům z jihu a západu Čech opět blíže. V případě zájmu o praktické předvádění neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce.

   
 V Sedlci zkoušeli Swifter před setím kukuřice. Během jara si zemědělci mohli vyzkoušet nejen kompaktor Swifter, ale i mulčovač, diskový podmítač nebo návěs.

Petr Bezděkovský
obchodní zástupce pro jižní a západní Čechy