Zpět na novinky

03.
Červen
2013

Jarní předvádění Terralandu v jižních Čechách

Během zimních měsíců jsme navštívili většinu zemědělských podniků na území jižních Čech, abychom nejenom představili nejnovější produkty naší společnosti, ale zároveň se také domluvili na předvedení našich strojů v ostrém provozu u předem vybraných společností. Naším cílem je tak seznámit a na vlastní oči přesvědčit potencionálního …

Během zimních měsíců jsme navštívili většinu zemědělských podniků na území jižních Čech, abychom nejenom představili nejnovější produkty naší společnosti, ale zároveň se také domluvili na předvedení našich strojů v ostrém provozu u předem vybraných společností. Naším cílem je tak seznámit a na vlastní oči přesvědčit potencionálního zákazníka o nesporných kvalitách našich strojů. Není vždy úplně jednoduché sladit termín zkoušení v polních podmínkách s plánovanou přípravou půdy v jednotlivých podnicích, ale díky opravdovému zájmu o vyzkoušení našich strojů se nám vždy podaří najít společné řešení.

Našim zemědělcům zase o krok blíž

Abychom našim zemědělcům v oblasti jižních Čech byli co nejblíže, rozhodli jsme se začátkem tohoto roku otevřít své vlastní středisko v Sedlci u Českých Budějovic. Jakýkoliv zákazník poptávající naši techniku si tak může vystavené stroje pohodlně prohlédnout a po předchozí domluvě si je samozřejmě i na jeden den zdarma vyzkoušet. Na letošní sezónu nabízíme k vyzkoušení: dlátový pluh Terraland TN 3000HD7R s hydraulickým jištěním pracovních orgánů, nový diskový podmítač Swifterdisc XO 6000F s integrovanou transportní nápravou, předseťový kompaktor Swifter SO 5000 a zemědělský návěs Wagon WG 21000 se sklápěním do dvou stran.

  
Nové středisko BEDNAR FMT Sedlec. Předváděcí stroje připravené k vyzkoušení.

 

Praktické ukázky Terralandu nenechaly nikoho na pochybách

V předem vybraných podnicích během jarních dní proběhly ukázky dlátového pluhu Terraland TN 3000HD7R který je vynikajícím pomocníkem při hloubkovém prokypření, promíchání a opětovném urovnání pozemku během jednoho přejezdu. Společnosti si tak s vlastním traktorem a přímo ve svých podmínkách mohli vyzkoušet přednosti tohoto stroje oproti klasickému pluhu. Již po jednom přejezdu na souvrati pole je tak k vidění okamžitý efekt při vsakování stojící vody na utuženém podloží. Díky hydraulickému jištění všech pracovních orgánů je pak možné vyzkoušet stroj téměř kdekoliv, kde klasické zpracování půdy selhává.

  
Zpracování vzešlého výdrolu v DrahotěšicíchZpracování podmáčeného pozemku v Drahotěšicích

 

Těšíme se na další setkání při předvádění našich strojů

Bohužel během jarní sezóny není vždy moc času na zkoušení a tak se kvůli velkému zájmu musí některé předvádění posunout až do časů po žních nebo do podzimní sezóny. Pokud se nám tedy zatím nepodařilo navázat u některých zemědělců spolupráci při předvádění nejnovějších trendů nejen při zpracování půdy, zcela jistě najdeme řešení příště. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na příští setkání právě u Vás.

  
Utužená souvrať v BřezniciVýsledek práce po jednom přejezdu Terralandem
  
V Lidmovicích mají také problémy s utužením půdyZhodnocení práce Terralandu v Lidmovicích

Petr Bezděkovský
Oblastní zástupce pro jižní a západní Čechy

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás