Zpět na novinky

26.
Duben
2010

Jarní polní den

Polní dny jsou vždy možností setkání zemědělců, prodejců a výrobců zemědělské techniky. Dne 21.4 se takové setkání uskutečnilo na pozemcích školního státku České zemědělské Univerzity v Lánech ve Středních Čechách.

Polní dny jsou vždy možností setkání zemědělců, prodejců a výrobců zemědělské techniky. Dne 21.4 se takové setkání uskutečnilo na pozemcích školního statku České zemědělské Univerzity v Lánech ve Středních Čechách. Počasí přálo a přilákalo mnoho návštěvníků, kteří mohli vidět hned několik zajímavých souprav strojů.

Úspěšný prodejce

Akce pod patronací místního distributora značky STROM společnosti STROM Sever přilákala mnoho místních prvovýrobců. Během polních ukázek byly předvedeny stroje, které v místním kraji již fungují nebo které se budou v příštích dnech dodávat  novým majitelům. Silný prodejce, který nabízí kvalitní techniku je vždy zárukou úspěchu celé akce. Historie střediska STROM Sever je poměrně krátká, přesto se významně prosazuje a to díky pečlivé práci prodejců a servisních techniků. Vedoucí střediska Ing.Martin Hučko a jeho kolegové Ing.Jan Bláha a František Kos vytvořili mladý, úspěšný tým.

Ecoland EC 4000 nakypřil pole po předvádění…

Budoucnost českého zemědělství studuje SWIFTER…


Nové stroje, noví uživatelé

Z produkce STROM byly přímo v akci předvedeny stroje na zpracování půdy. Jako první byl popsán a pracoval dlátový pluh Terraland TN 3000 D, který po úspěšném předvedení během loňského podzimu zakoupilo ZD Klapý.  Pro práci do 35cm pracovní hloubky byl předveden hloubkový kypřič Ecoland EC 4000 s válcem roadpacker zakoupený p.Bukem.

Diskové podmítače pro úspěšné

Z diskových podmítačů pro mělké podmítky byly předveden nesený SwifterDisc XN 3000 v majetku p.Rauscher a polonesený SwifterDisc XO 5000 dodávaný p.Holubovi. Pro hlubší podmítky jsme předvedly stroj Discland LC 5000 zapůjčený od p.Hulcra, stroj s větším průměrem talířů, orebním úhlem disků ihned dokázal, proč je tak žádaný.

Předseťová příprava v režii Swifterů

Ukázkový pozemek byl určený přesně k předseťové přípravě, Swiftery všem přítomným svojí prací demonstrovaly proč patří k nejprodávanějším strojům tohoto typu v ČR a nejenom v ČR. Ukázány byly obě pracovní verze – jarní gama hrotovou s hydraulickým smykem zapůjčil p.Tuček, podzimní radličková verze pracovala celé jaro jako předváděcí stroj STROMU Sever.

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás