Zpět na novinky

07.
Březen
2011

Jak se pořádal DOD v Lukromu

Ve dnech 23. 2. – 25. 2. 2011 proběhl v Kroměříži den otevřených dveří u našeho obchodního partnera Lukrom Zlín. Velká návštěvnost po celou dobu konání s vysokým zájmem o techniku naznačoval zlepšení celkové nálady v českém zemědělství. Dny otevřených dveří ve společnosti Lukrom jsou…

Ve dnech 23. 2. – 25. 2. 2011 proběhl v Kroměříži den otevřených dveří u našeho obchodního partnera Lukrom Zlín. Velká návštěvnost po celou dobu konání s vysokým zájmem o techniku naznačoval zlepšení celkové nálady v českém zemědělství. Dny otevřených dveří ve společnosti Lukrom jsou každoročně na vysoké úrovni, ani letos tomu nebylo jinak.

Jednička mezi mulčovači na našem trhu

Prvním prezentovaným strojem byl Mulcher MZ 6000. Mulčovač rostlinných zbytků v celopozinkovém provedení patří již několik let k nejlépe prodávaným strojům tohoto typu v Evropě. Kvalitní práce stroje spojená s vysokým výkonem a dlouhou životností stroje jsou hlavní atributy, proč má stroj několik spokojených zákazníků.

Populární celopozinkový mulčovač STROM Mulcher MZ.     Wagon WG 21000 s obilnými pozinkovanými nástavkami 300 mm.    

Chytrý návěs

Dalším vystavovaným strojem, byl odolný návěs Wagon WG. O tento stroj byl ze strany návštěvníků velký zájem. Je vidět, že postupem času stále více proniká do povědomí lidí a je s ním třeba počítat. A to hlavně díky jednoduchému provedení korby, dobré manévrovatelnosti a příznivé ceně.

Ing. Jiří Kvasnička, oblastní manager pro Moravu.     Vystavované stroje STROM.

Spokojený zákazník je pro nás důležitý

Po celou dobu byli v Kroměříži spolu s vystavovanými stroji k dispozici zájemcům také naši obchodní zástupci. Vedoucí prodeje pro ČR Ing. David Ryčl společně s oblastním managerem pro Moravu Ing. Jiřím Kvasničkou, kteří byli ochotni podat informace o jakémkoliv stroji z našeho portfolia.

V průběhu dne otevřených dveří si našlo své majitele hned několik strojů. O spokojenosti zákazníků s nimi Vás budeme průběžně informovat na našich webových stránkách.

Ing. David Ryčl

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás