Zpět na novinky

21.
Únor
2012

InterAgro Kyjev 2012

Ve dnech 7. – 10.2.2012 jsme se zúčastnili jedné z předních výstav zemědělské techniky pořádané na Ukrajině. Výstava probíhala na výstavišti ExpoPlaza v Kyjevě ve čtyřech pavilonech o celkové rozloze cca 30 000 m2. Část výstavy probíhala i ve venkovních prostorách, kde panoval …

Ve dnech 7. – 10.2.2012 jsme se zúčastnili jedné z předních výstav zemědělské techniky pořádané na Ukrajině. Výstava probíhala na výstavišti ExpoPlaza v Kyjevě ve čtyřech pavilonech o celkové rozloze cca 30 000 m2. Část výstavy probíhala i ve venkovních prostorách, kde panoval výrazný mráz – v ranních hodinách i -30 °C. Výstavy se účastnilo na 500 společnost z  21 různých zemí. Veletrh navštívilo cca 20 000 návštěvníku, především zástupců ukrajinských zemědělských podniků.

Poprvé na samostatné výstavní ploše

Letošní výstava InterAgro byla pro naši firmu na Ukrajině zlomovou. V minulých letech jsme se prezentovali především na plochách našich ukrajinských dealerů a letos poprvé byly žluto-černé stroje k vidění na naší vlastní výstavní ploše STROM Export.

O žluto-černé stroje byl na výstavě velký zájem.   Area manager pro Ukrajinu Vitalij Vovk.

  Stále oblíbenější

Na stánku jsme představovali tradiční předseťový kompaktor Swifter SO 6000 ozkoušený léty praxe. Univerzální rám vystaveného Swifteru byl osazen kompaktorovou radličkovou sekcí, na tento univerzálním rám je možné osadit 2 druhy kompaktorových a 1 druhem podmítacích sekcí. Díky této možnosti patří Swifter spolu s diskovým podmítačem SwifterDisc do skupiny strojů nazývaných SwifterConcept. Stroje z této skupiny se svojí univerzalitou stávají proto na Ukrajině velmi populární.

Univerzální rám osazen radličkovou sekcí. Vitalij Vovk v diskuzi s ukrajinskými dealery.

Narůstající zájem

Zájem zemědělské veřejnosti o naše stroje a množství navázaných kontaktů nás utvrdil v tom, že tato cesta je správná a jedině tak je možné vybudovat kvalitní povědomí o našich strojích.
V loňském roce jsme uzavřeli nové dealerské smlouvy s předními ukrajinskými obchodními společnostmi – a v tomto roce očekáváme výrazný nárůst prodeje. Na již přijatých objednávkách je vidět velmi pozitivní trend.
Ing. David Ryčl

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás