Zpět na novinky

11.
Prosinec
2013

Dokončili jsme investici do venkovních ploch ve výrobním závodě

V polovině listopadu 2013 byla dokončena výstavba komunikací a odstavných ploch o celkové ploše více než 10 000 m2 v novém výrobním závodě v Rychnově nad Kněžnou. Celý pozemek je oplocen a hlavní odstavná plocha pro hotové stroje je osvětlena. Stavba odstavných ploch a komunikací započala ihned po dokončení hlavní montážní a lakovací haly v srpnu 2013.

V polovině listopadu 2013 byla dokončena výstavba komunikací a odstavných ploch o celkové ploše více než 10 000 m2 v novém výrobním závodě v Rychnově nad Kněžnou. Celý pozemek je oplocen a hlavní odstavná plocha pro hotové stroje je osvětlena.  Stavba odstavných ploch a komunikací započala ihned po dokončení hlavní montážní a lakovací haly v srpnu 2013.

Prostor, důležitá součást výrobního závodu

„V minulosti jsme se potýkali s problémem odstavných ploch pro nově zhotovené stroje. Mnohokrát jsme hledali každý možný kout, kam bychom mohli stroje uskladnit. Byl to problém. Nová odstavná plocha je naddimenzována, měla by nám zajistit pohodlný parking strojů.“ komentuje novou výstavbu Vojtěch Bednář (ředitel výroby Bednar FMT).

  
 Vojtěch Bednář (ředitel výrobního závodu) Dokončený areál s novými komunikacemi a odstavnými plochami.

 

Parking pro kamiony včetně točny

 

Součástí projektu komunikací je i odstavný pruh pro kamiony, čekající na nakládku strojů. Tento pruh je tvořen zámkovou dlažbou s betonovým základem. Kamiony se mohou v areálu Bednar FMT pohodlně otočit na asfaltové ploše, která je situována před naskladňovací halou. „ Odstavné plochy a vyřešený příjezd, otáčení a parking kamionů je pro nás velkým krokem kupředu. Dokončení této investice je důležité pro klidný a plynulý proces naskladňování a vyskladňování.“ říká Jiří Hudousek ( správce budou a majetku Bednar FMT).

 

  
 Rozestavěná plocha v září 2013.Dokončená plocha v listopadu 2013.
  
 Swiftery připravené na lednové dodávky.Vjezdová brána do areálu.

 

 

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás