Zpět na novinky

16.
Březen
2011

DOD Lnáře, setkání s nejmodernější technikou

Začátkem března ve dnech od 1. 3. do 3. 3. 2011 proběhl další den otevřených dveří (DOD), na kterém jste měli možnost se detailně seznámit s nejmodernější zemědělskou technikou značek John Deere a STROM. Tentokrát na středisku…

Začátkem března ve dnech od 1. 3. do 3. 3. 2011 proběhl další den otevřených dveří (DOD), na kterém jste měli možnost se detailně seznámit s nejmodernější zemědělskou technikou značek John Deere a STROM. Tentokrát na středisku Strom-západ ve Lnářích. Na rozlehlé venkovní ploše byl k vidění kompletní průřez portfoliem našich strojů a strojů John Deere doplněný o bohaté občerstvení a samozřejmě přátelskou atmosféru.

Nejmodernější technika, dobré jídlo a přátelská atmosféra

Cestu na DOD si našlo přibližně 700 lidí, kteří si mohli na rozlehlé venkovní ploše prohlédnout průřez naším sortimentem- kompaktní návěs Wagon, tradiční univerzální kompaktor Swifter SO a klasický mulčovač Mulcher v jednorotorovém provedení MO. Ze zelených strojů byl k vidění pásový traktor JD 8345 RT, který byl efektně vystavený na nájezdech a kolové traktory všech výrobních řad od nejmenší JD 3000 po JD 8295 R. Vystaveny byly také sklízecí mlátičky C670, T660, tažený samochodný postřikovač JD a dva tažené. Lisy s pásovou i variabilní komorou a tažené žací stroje JD.
Uvnitř moderní rozlehlé haly bylo připraveno bohaté občerstvení s hlavním chodem ve formě guláše a vedlejším chodem tlačenkou. Příjemnou kulisu tvořily historické unikáty– sklízecí mlátička JD z roku 1960 a kolový traktor JD Model A z roku 1946. Dále byl uvnitř pult s různými variantami navigací. V neposlední řadě byl uvnitř k vidění i široký výběr zahradní a komunální techniky.

  
Vysoká návštěvnost, přátelská atmosféra a historické kulisy v pozadí.Zelená flotila v čele se „vzlétajícím pásovým generálem“ JD 8345 RT.

Profi návěs Vás ohromí

Kompaktní korba, robustní provedení, vysoká ovladatelnost, žárově zinkovaný podvozek, velký objem a užitečná hmotnost. Že už víte, o kom je řeč? Ano, máte pravdu – všemi vyslovenými atributy se pyšní návěs Wagon WG. Na venkovní ploše ve Lnářích byl největší ze tří modelů Wagon WG 21000 ve výbavě s dvoustranným sklápěním, s odpruženou ojí do horního závěsu s okem. Tento návěs při osazení dvoustupňovými nástavkami dosahuje úctihodného užitečného objemu 35,5 m3 a je vidět, že se již má mezi zemědělci dobré jméno, protože o něj byl vysoký zájem.

  

Členové Swifter Conceptu šetří Vaše peníze

Půdozpracující techniku zastupovaly kompaktory Swifter SO 5000 a SO 6000. Oba v provedení s radličkovými pracovními sekcemi, tandemovými crosskill válci a zadní smykovou lištou. Swifter jak už jistě víte, patří do rodiny Swifter Concept. Tyto stroje slučující až 7 pracovních operací do 1 přejezdu vynikají, jako jediné na trhu, unikátní možností výměny pracovních sekcí (radličková, gama-hrotová a disková podmítací sekce) v rámci univerzálního rámu. Při plném využití této variability (3v1) ušetříte až 34% pořizovacích nákladů oproti pořízení každého stroje zvlášť.

Tradiční Swifter SO 5000 – odborník na přípravu seťového lůžka 1 přejezdem.Předváděcí Swifter SO 6000 – v oblasti pomohl připravit stovky ha půdy.

V jednoduchosti je síla

V agregaci s traktorem JD 5070 M se objevil mulčovač rostlinných zbytků Mulcher MO 2500 s jedním rotorem ve výbavě s předním protiostřím, s protiřádkovací clonou, se zvýšeným pancéřováním do kamenitých terénů a včetně zadních podpěrných ocelových kol. Tento stroj vyniká kvalitním nasekáním a rozprostřením rostlinných zbytků, žárově zinkovaným povrchem těla mulčovače pro extrémní odolnost vůči agresivním šťávám a vysokým výkonem – díky zvlášť dobré řezací schopnosti 4 nožův kombinaci s protiostřím. Modelové řady Mulcher patří na našem, i některých okolních trzích, mezi nejprodávanější mulčovače svého druhu. Tento model (MO) je řešením náročných potřeb i pro menší farmy a traktory nižších výkonových tříd.

  
Mulcher MO 2500 – kvalita i pro menší farmy. Při použití vhodného stroje můžete i s menšími traktory myslet na velké věci.

Uspokojování Vašich potřeb nám dělá radost

Celá událost dopadla velice dobře. Potkaly se stovky příznivců stejných zájmů, prohlédly si velké množství zajímavých strojů, pohostily se a dobře pobavily. Z našich řad se dnů otevřených dveří zúčastnili vedoucí prodeje Ing. David Ryčl a má maličkost (Ing. Vojtěch Němec). Jelikož se vždy snažíme věnovat našim zákazníkům maximální péči, aktivně jsme poskytovali informace o všech strojích z našeho sortimentu i v průběhu všech dní DOD. Díky velmi dobré spolupráci s obchodními zástupci Stromu západ se opět rozšířil počet spokojených majitelů „žluto-černých“ strojů STROM– strojů, které si zasloužíte!

 

Ing. Vojtěch Němec

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás