Zpět na novinky

28.
Březen
2014

Dny otevřených dveří STROM PRAHA a.s. na středisku Nový Dvůr

Ve dnech 11.-12.3. se v Novém Dvoře u Heřmanově Městce konaly dny otevřených dveří firmy STROM PRAHA a.s. – středisko Nový Dvůr. V pestré venkovní expozici byl k vidění celý výrobní program a to především zemědělská technika John Deere, komunální technika Agrometall a nemohla chybět ani technika na zpracování půdy a dopravu Bednar FMT.

Slunné počasí a zajímavá expozice přilákaly spoustu návštěvníků

Po oba dny konání akce panovalo slunné počasí a areál firmy byl téměř neustále plný návštěvníků. Připravena byla venkovní expozice zemědělské techniky John Deere a dalších značek, které středisko dodává. Dále byl k vidění celý výrobní sortiment firmy Agrometall a některé ze strojů byly aktivně předváděny například při zametání a sběru štěrku. Ze sortimentu Bednar FMT byly k vidění stroje na zpracování půdy, mulčování i dopravu.

  
 Návštěvníky lákala rozsáhlá expozice techniky John Deere a Bednar FMT.Ze sortimentu Bednar FMT byly k vidění stroje na zpracování půdy, mulčování i dopravu.

 

K vidění byl Terraland, Mulcher i Wagon

Středisko Nový Dvůr je významným prodejcem techniky Bednar FMT a na výstavní ploše mohli návštěvníci najít několik strojů této značky. Hned zkraje byl postaven dlátový pluh Terraland TN 3000 s hydraulickým jištěním, který umožňuje hloubkové zpracování až do hloubky 65 cm. Vedle stál mulčovač rostlinných zbytků a travních porostů Mulcher MZ 4500 a poté následovaly stroje pro zpracování půdy Altas, Fenix a Swifter. Jediným zástupcem dopravní techniky byl kompaktní návěs Wagon WG 21000.

  
 Jako první v expozici stál Terralnd TN 3000 následován Mulcherem MZ 4500.Ze strojů na zpracování půdy byl největší Swifter se záběrem 10 metrů, z dopravní techniky byl k vidění Wagon WG 21000.

 

Poděkování za účast i spolupráci

Při prohlížení expozice si mohli zajít návštěvníci pro občerstvení a péči jim věnovali i zaměstnanci firmy, ke kterým mohly být směřovány případné dotazy. Doufáme, že se všem akce líbila a již nyní se těšíme na další setkání.  Tímto děkujeme všem za účast a za projevenou důvěru.

Bc. Iva Havlová,
Referent obchodu a marketingu
STROM PRAHA a.s. – region Východ

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás