Zpět na novinky

13.
Květen
2016

Den otevřených dveří v Agrokom-Plus, východní Slovensko

Firma Agrokom-Plus je dlouholetým distributorem strojů BEDNAR v oblasti východního Slovenska, za dobu spolupráce, která již trvá 9 let Agrokom-Plus dodal více než 200 strojů BEDNAR do této oblasti. 11. 5. Agrokom-Plus uspořádal tradiční den otevřených dveří, jehož součástí byly polní ukázky techniky John Deere a Bednar. Agrokom-Plus představil na akci celý sortiment BEDNAR.

Akce zahájili zástupci firem Agrokom-Plus, Agroservis Komárno a BEDNAR. Firmu BEDNAR reprezentovali na akci Ladislav Bednář (majitel BEDNAR FMT) a Jan Bednář (obchodní ředitel BEDNAR FMT). Hlavní zahajovacího slova se ujal Miroslav Takáč z pořádající společnosti Agrokom-Plus. Jednodenní den otevřených dveří přilákal přes 300 východoslovenských zemědělců.

Úvodní slovo Lubomír Takáč společnost Agrokom-Plus

Krásný výhled ze střediska Agrokom-Plus na Tatry


Secí stroj OMEGA ve středu zájmu

Na akci byl k vidění i secí stroj OMEGA OO 6000 Ferti zapůjčený s podniku ASTOM, který hospodařínedaleko Košic. Podnik vlastní 2 secí stroje OMEGA s přihnojováním.

Moderátor dne Eugen Mizerák ze společnosti Agroservis

Dlátový pluh TERRALAND TN 3000 D7R Profi s coulterovou sekcí je na východě Slovenska populárním nářadím


Celý sortiment včetně novinky zásobníku FERTI-BOX

Během polních ukázek, které se uskutečnily na poli nedaleko centrály Agrokom-Plus, byly představeny v práci radličkový kypřič FENIX FO 5000, diskový podmítač SSWIFTERDISC XO 5000F, kompaktor SWIFTER a v neposlední řadě zásobník FERTI-BOX s dlátovým pluhem TERRALAND TN3000Profi, který ukazoval technologii profilového hnojení.

Polní ukázky nedaleko centrály Agrokom-Plus

Komentáře k technice BEDNAR se ujal Miroslav Petro ze společnosti Agrokom-Plus


Přetlakový zásobník FERTI-BOX FB 2000F

Ukázka profilového hnojení (FERTI-BOX FB 2000F + TERRALAND TN 3000 Profi)


Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás