Zpět na novinky

28.
Červen
2012

Den otevřených dveří Agra Řisuty

Zemědělský podnik Agra Řisuty hospodařící v blízkosti Slaného uspořádal dne 20.6.2012 již tradiční dny otevřených dveří pro odbornou veřejnost. Tato akce je zaměřena zejména na hodnocení stavů porostů pšenice. Tradice přilákala okolo 450 registrovaných hostů.

Zemědělský podnik Agra Řisuty hospodařící v blízkosti Slaného uspořádal dne 20.6.2012 již tradiční dny otevřených dveří pro odbornou veřejnost. Tato akce je  zaměřena zejména na hodnocení stavů porostů pšenice. Tradice přilákala okolo 450 registrovaných hostů.

Vedle prezentace vlastní rostlinné produkce Agra pořádá, v areálu podniku v Ledcích  „malou“ výstavu zemědělské techniky tvořenou zejména prezentací lokálních prodejců. Stroje STROM jsou v tomto regionu zastoupeny prodejními a servisními středisky divize STROM Sever.

 

 

  
 Team STROM Sever zleva Lukáš Voříšek (prodejce), Martin Hučko (vedoucí STROM Sever), Michaela (asistentka), Lukáš Hůla (produkt manager závěsné techniky STROM Praha)Celou akci provázela Velmi dobrá návštěvnost farmářů z širokého okolí.

STROM Sever se na akci prezentoval největší plochou a největším počtem strojů. Z produkce STROM Exportu byl k dvojice populárních universálních hloubkových kypřičů Ecoland – EO a EN_RT, dále předseťový kompaktor Swifter SO a krátký diskový podmítač SwifterDisc XE 8000 určený pro rychlou podmítku po sklizni.

 

 

 

 

  
 Předseťový kompaktor STROM Swifter SO 6000, člen rodiny SwifterConcept (3v1). Krátký diskový podmítač STROM SwifterDisc XE 8000 s bezúdržbovým uchycením disků. 

 

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás