Zpět na novinky

02.
Listopad
2010

Dealerský polní den

Dne 7.10.2010 se konal dealerský polní den na pozemcích zemědělské společnosti Vinagro s.r.o. v Praze 9 Vinoři, kde proběhlo oficiální zahájení nového obchodního roku STROM 2011. Na tomto polním dnu se sešlo kolem 150 prodejců z celé střední Evropy, kterým se představil průřez celým sortimentem našich strojů včetně novinek pro rok 2011, které …

Dne 7.10.2010 jsme uspořádali dealerský polní den na pozemcích zemědělské společnosti Vinagro s.r.o. v Praze 9 Vinoři, kde proběhlo oficiální zahájení nového obchodního roku STROM 2011. Na tomto polním dnu se sešlo kolem 150 prodejců z celé Evropy, kterým se představil průřez celým sortimentem našich strojů  včetně novinek pro rok 2011, které měli možnost vidět i přímo v práci.

150 obchodní zástupců z devíti zemí Evropy

Přes 150 obchodních zástupců bylo rozděleno do 6skupin, které byly vedeny odpovědnými area managery. Ti doprovázeli skupinu po jednotlivých stanovištích, kterých bylo celkem 7. Každé stanoviště mělo odborného supervizora, který společně s area managerem vysvětloval jednotlivé části strojů, použité materiály,  nastavení strojů, využití strojů atd.

Slovenští dealeři v diskuzi o novém širokozáběrovém podmítači…

Nový širokozáběrový Swifterdisc XE 8000 – 8m záběr, sklápěný dopředu.


Prohlídka i s odborným výkladem

Stanovišť se stroji bylo celkem 6 přičemž byly rozděleny na – dlátové pluhy, radličkové podmítače, diskové podmítače, předseťové kompaktory, dopravní techniku a mulčovače.
Sedmé stanoviště bylo určeno k představení nového automatizovaného objednávání dílů  z  nového typu katalogů ND. Ten nabízí dealerům výrazně vyšší komfort při objednávání náhradních dílů a zároveň i snadnou aktualizaci jednotlivých katalogů ND.

Praktické ukázky nesměly chybět

Po ukončení prohlídek jednotlivých stanovištích přišlo na řadu polní předvádění jednotlivých strojů. Postupně na pozemku mezi Vinoří a Čakovicemi pracovaly téměř všechny stroje. Ukázky byly zaměřené především na novinky pro rok 2011. Před každou jízdou Ing. David Ryčl vysvětlil, kdy a jak je vhodné stroj používat, jaké jsou jeho přednosti a co zákazníkům nabízí.

Novinky se představí během 2011

Na příští rok jsme pro zemědělce připravili celou řadu novinek, které se 7.10. představily dealerům. Ve většině případů se jednalo o prototypy, jejichž testování bude nadále pokračovat a v průběhu příštího roku se představí zákazníků na některém z našich polních dnů.

Vedoucí obchodu Ing. David Ryčl k tomu dodává: „Unikátní pluh TERRALAND TN získá odlehčenou verzi, která bude mít max. hloubku radlic o 10cm nižší, než je standardních 65cm. Naší produktovou řadu jsme rozšířili o nové diskové podmítače krátké koncepce o záběru 7 a 8m se sklápěním směrem dopředu, takže jsou transportní rozměry velmi příznivé. Kompaktor SWIFTER budeme nově nabízet také v odlehčeném a levnějším provedení. Další z řady novinek je nesené provedení dlátového kypřiče (resp. radličkového podmítače) ECOLAND o záběru 3m, který má označení EN. Zajímavostí je odjímatelná oj, která udělá z neseného stroje stroj polonesený, nebo naopak“.

Dynamický vývoj a celková spokojenost

S celou akcí jsme byli spokojeni jak my, tak i naši obchodní zástupci.  Dozvěděli se všechny novinky a změny, kterými prošel náš sortiment během tohoto roku a nutno říci, že jich nebylo málo. Rychlost a pružnost vývoje našich strojů potěšila nejednoho prodejce a dala tak vzniknout ještě užší spolupráci s naší společností. Bylo vidět, že skutečně reagujeme na podněty, které přichází jak od dealerů, tak od našich zákazníků a vnášíme je do výroby našich strojů. Protože jedině tak můžeme vycházet vstříc skutečným potřebám zemědělců a uspokojovat jejich stále vyšší požadavky.

Ing. Jan Bednář
STROM Export

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás