Zpět na novinky

14.
Únor
2014

Československá společnost pro moderní zemědělství a.s. navštívila nový výrobní závod BEDNAR

Československá společnost pro moderní zemědělství je společností, jejíž členové patří mezi přední zemědělské manažery a odborníky v České a Slovenské republice. Členové společnosti včetně váženého hosta, ikony zemědělství v České a Slovenské republice Doc. Františka Čuby, si mohli prohlédnout zcela nové výrobní prostory BEDNAR.

Představení výrobního procesu

Setkání zahájil Dr.Ladislav Bednář, krátkým připomenutím celkové historie firmy BEDNAR FMT včetně nelehkých začátků bez jakýchkoliv výrobních prostor. „I přes relativně krátkou historii naší firmy, tento rok tomu bude od založení 16 let, se nám daří budovat silné postavení na trhu se zemědělskou závěsnou technikou. Velké díky patří naším partnerům, farmám, s kterými úzce spolupracujeme. Společně vytváříme stroje, které se na evropském trhu prosazují svojí inovativností vycházející z nových agronomických potřeb, potřeb zvyšujících se výkonů a precisnosti zemědělství.“

   
 Vojtěch Bednář, ředitel výroby Bednar FMT

Skupina viděla i nové montážní pracoviště.

 

Představení novinek 2014

 

Během návštěvy v novém výrobním závodě byly prezentovány novinky – secí stroj Omega OO s přihnojováním, nový diskový podmítač Atlas HO, kombinovaný stroj Terraland DO, výsledky projektu zásobního hnojení, na kterém BEDNAR dlouhodobě pracuje, a který vyústil v konstrukci velkoobjemového zásobníku FertiBox FB ve spojení s populárním strojem Terraland TO.

   
 Hosté sledují proces lakování z vysuté lávky. Pan Ryšánek z Rostěnické a.s. u nového diskového podmítače Atlas HO.

 

Prezentace

 

Během návštěvy byly prezentovány celkové výsledky firmy během posledních deseti let obchodním ředitelem Petrem Procházkou, rostoucí podíl na trhu v České a Slovenské republice deklaroval svým vystoupením David Ryčl (vedoucí obchodu Bednar FMT). Exportní vývoj odprezentoval hostům Jan Bednář.

 

 
 Hosté před naskladňovací bránou do závodu.

 

Jan Bednář
Export manager