Celoevropské setkání prodejců

Po slavnostním večeru v TOP Hotelu Praha se 2.10.2012 konalo v pořadí již třetí setkání celoevropské sítě obchodních zástupců a prodejců zemědělské techniky STROM Export, se kterou se budete v příštím roce nově setkávat pod označením STROM-BEDNAR. Celá událost byla zaměřená na představení a prezentaci …

Po slavnostním večeru v TOP Hotelu Praha se 2.10.2012 konalo v pořadí již třetí setkání celoevropské sítě obchodních zástupců a prodejců zemědělské techniky STROM Export, se kterou se budete v příštím roce nově setkávat pod označením STROM-BEDNAR. Celá událost byla zaměřená na představení a prezentaci nových obchodních plánů, plánu rozšiřování výrobního závodu, zavádění nového systému práce s náhradními díly a v neposlední řadě představení novinek v portfoliu společnosti pro rok 2013.

Školení v zámeckém stylu

Hlavní část školení se odehrávala v krásných prostorech zámku Ctěnice (část hlavního města Prahy), včetně přilehlých ploch a zahrad. Celkem 10 tréninkových stanovišť, bylo postupně navštíveno skupinami obchodních zástupců z jednotlivých evropských regionů. Mimo již tradičního sortimentu strojů byly poprvé oficiálně představeny i novinky pro obchodní rok 2013 včetně plánů vývoje nových typů strojů, které mohou v následujících letech ovlivnit trh se zemědělskou technikou.

  
 Školení proběhlo v zámeckém areálu Ctěnice Vojtěch Bednář představuje změny týkající se závodu v Rychnově nad Kněžnou.

 

První novinka roku 2013

První novinkou je 4řadý univerzální kypřič s promyšleným rozmístěním pracovních radlic s označení FENIX FO. Zásadní inovací je náprava umístěna ve středu stroje, čímž umožňuje jednak práci bez zadních pěchů a taktéž znatelně užší poloměr otáčení. Velkou výhodou stroje je jeho kompaktnost délka pouze 7.9m a velká průchodnost strojem. Stroj je možné vybavit secí jednotkou ALFA pro setí meziplodin a travin, která je novinkou v oblasti příslušenství.

  
 Jan Bednář detailně vysvětlil přednosti nového kypřiče Fenix FO  Novinka 2013, kompaktní univerzální kypřič Fenix FO

 

Druhá novinka roku 2013

Druhou novinkou pro následující rok je diskový podmítač krátké koncepce SWIFTERDISC XO_F, který svým jedinečným konstrukčním řešením umožňuje rychlou a kvalitní podmítku až do rychlosti kolem 20km/h. Náprava je umístěna před zadními válci, čímž je dosaženo dokonalé stability. Každá slupice je jištěna bezúdržbovým systémem silentbloků a osazena dvěma disky, které jsou uchycené bezúdržbovými ložisky. Stroj lze osadit vykrajovanými disky s konstantní geometrií, nebo agresivními A-disky (průměr 520x5mm), který lépe řeže rostlinné zbytky a vynáší větší množství hlíny. Tím je dosaženo výrazně lepšího promíchání rostlinných zbytků s půdou. Stroj je možné vybavit secí jednotkou ALFA pro setí meziplodin a travin, která je novinkou v oblasti příslušenství.

  
 Novinka 2013, stabilní diskový podmítač SwifterDisc XO_F SwifteDisc XO_F s inovativními disky A-disc (agggressive) a secí jednotkou ALFA

 

Třetí novinka roku 2013

Jako poslední byly představeny dva druhy přípojných pěchů, které mohou být spojeny s dlátovým pluhem Terraland TO, nebo mohou být používány samostatně.  První z pěchů CUTTERPACK je tvořen 2 řadami cutter disků se samočištěním a je určen pro drobení hrudek. Druhým typem pěchu je PRESSPACK složený z 2 řad ocelových prstenců určený pro předseťovou přípravu zejména těžkých typů půd.

  
 Swifter SM 16000 pracovní záběr 16 (až 18m). Úspěšná novinka roku 2012Vedoucí obchodu David Ryčl vysvětluje výhody bestselleru, bezúdržbového podmítače Atlas AO

 

Spokojenost

„Rok 2012 byl již po několikáté nejúspěšnějším rokem v historii firmy. Růst je podložen intenzivní práci našeho teamu, který neustále hledá taková řešení, aby práce s půdou byla kvalitnější, efektivnější, levnější a uživatelsky nejpříjemnější. Tyto atributy se snažíme vtisknout do našich strojů. To je základ úspěchu doplněný promptním servisem, který je v zemědělství nutný“, řekl na akci Jan Bednář Export Sales Manager STROM BEDNAR.

  
 Ve Ctěnicích nechyběly ani stroje SwifterÚčastníci školení pro rok 2013

 

 

 

 

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás