Zpět na novinky

26.
Říjen
2011

Celoevropské setkání našich zahraničních prodejců

V půli měsíce října jsme již druhým rokem uspořádali mezinárodní setkání našich obchodních zástupců z celé Evropy. Na pozemek nedaleko Prahy se dostavilo téměř 150 prodejců techniky STROM ku příležitosti zahájení nového obchodního roku 2012. Setkání se zúčastnili obchodní zástupci všech zemí, kde naše společnost …

   V půli měsíce října jsme již druhým rokem uspořádali mezinárodní setkání našich obchodních zástupců z celé Evropy. Na pozemek nedaleko Prahy se dostavilo téměř 150 prodejců techniky STROM ku příležitosti zahájení nového obchodního roku 2012. Setkání se zúčastnili obchodní zástupci všech zemí, kde naše společnost aktivně již působí, nebo působit začíná. Mimo vzájemné výměny zkušeností, poznatků a informací proběhlo i představení nových strojů pro rok 2012 – novou řadu diskových podmítačů Atlas a dlátových pluhů Terraland s hydraulickým jištěním.

2 dny v dobré společnosti

Celý program začal již předešlého dne, kdy se všichni prodejci sešli ke společné večeři v hotelu na kraji Prahy, kde byl oficiálně zahájen i samotný program Dealerského setkání. Celý večer se nesl ve velice neformálním a přátelském duchu.
Druhý den program pokračoval na pozemku nedaleko sídla naší společnosti, ve Vinoři. Zde se jednotlivé skupiny prodejců vedené vedoucími obchodu daného trhu, seznámily s celým sortimentem našich strojů včetně 2 novinek pro rok 2012.

  
Vedoucí obchod pro Německo Kurt Blunk vysvětlil německým prodejcům všechny přednosti diskového podmítače SwifterDisc XE Nová řada diskových podmítačů Atlas umožňuje díky diskům 660×6 mm (tvar komolého kužele) hloubku zpracování až 18 cm

 

Nakonec se dostalo i na praktické ukázky

I když to začátkem týdne nevypadalo nejlépe, tak se nakonec počasí umoudřilo a všichni si užili slunného, i když trochu chladnějšího dne. Deště z počátku týdne nakonec ztížily podmínky natolik, že do poslední chvíle nebylo jisté, zda se budou moci stroj předvést v praktických ukázkách v práci.
Po pečlivém vyhodnocení půdních podmínek a konzultaci s majitelem pozemku se rozhodlo, že ukážeme práci 4 strojů- Ecoland EO, SwifterDisc XE a samozřejmě nemohla chybět ukázka dlátového pluhu Terraland TN_H a nového diskového podmítače Atlas AO, o kterou byl enormní zájem.

  
 „Nový“ hydraulicky jištěný Terraland TN_H.  Hydraulické jištění na praxí prověřeném stroji Terraland zvyšuje provozní bezpečnost i ve velmi náročných půdách.

 

Úspěch a spokojenost na obou stranách

Celá akce se velice vydařila i přes horší půdní podmínky pro samotné předvedení strojů. Obchodní zástupci si odnesli všechny potřebné informace pro obchodování s našimi stroji pro příští rok a my jsme si opět potvrdili, že naši obchodní zástupci patří mezi profesionály, kteří dokáží vždy kvalitně a ochotně uspokojit každou zákaznickou potřebu.

Pokud máte zájem o více informací, najděte si „svého“ nejbližšího obchodního zástupce: zobrazit mapu obchhodních zástupců

 

  
 Obě novinky pro obchodní rok 2012 při práci.  Flotila strojů STROM při praktickém předvádění.

 

 

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás