BEDNAR podpořil univerzitní projekt závodní formule

Společnost BEDNAR podporuje zajímavé projekty a pomáhá tak k vzdělávání studentů z technické oblasti. Univerzitní tým CULS Prague Formula Racing (pod záštitou České zemědělské univerzity v Praze) se letos účastnil dvou soutěží FSAE. Jedná se o prestižní mezinárodní soutěže Formula Student, kde úkolem studentů není jen zkonstruovat a vyrobit monopost formule, ale rovněž zajistit financování a organizaci celého projektu.


Nejlépe se univerzitnímu týmu dařilo v České republice na okruhu v Mostě, kde zaujali celkově 9. místo, dílčími úspěchy pak bylo 3. místo v disciplíně Skid-pad a 5. místo v disciplíně Endurance. Úspěch také slavili v Itálii na okruhu Varano de Melegari, kde získali 5. místo v disciplíně Endurance a celkově se umístili na 19. místě.

Nutno podotknout, že se týmy závodí ve velké konkurenci mnoha týmů a každý z nich se snaží technickými detaily, business plánem a výsledky na trati přesvědčit odbornou porotu, že právě jejich formule je ta nejlepší. BEDNAR pomohl mimo jiné nalakovat rám nejnovějšího monopostu Sparkle. „Díky spolupráci s BEDNAR držíme krok s ostatními týmy a za to jim děkujeme!“ říká Jakub Michal, vedoucí projektu.


Bc. Zdeněk Souhrada
Marketing Media
BEDNAR FMT

 

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás