BEDNAR na AGRITECHNICE 2017 představil 6 novinek

Veletrh AGRITECHNICA se koná jednou za dva roky v německém Hannoveru. Jde o největší, ale také nejdéle probíhající akci svého druhu na světě. Letos proběhla od 12. do 18. listopadu, celkem tedy celý týden. Společnost BEDNAR zde představila 6 nových strojů.

Stánek BEDNAR v Hale 12 na AGRITECHNICE

Stánek BEDNAR v Hale 12 na AGRITECHNICE

Posezení pro zákazníky a hosty na stánku

Posezení pro zákazníky a hosty na stánku


Preview days

První dva dny výstavy tradičně patří především dealerům, investorům a novinářům. Jsou také nazývány jako Preview days. Letos do stánku BEDNAR zavítalo nejvíce novinářů z celého světa. Hned na neděli jsme pro ně připravili komentovanou prohlídku novinek a inovací. O většinu organizovaných prohlídek se staral Ing. David Ryčl, ředitel obchodu pro ČR a Polsko. Představení novinek na tak důležité výstavě je pro nás příležitostí předvést sílu a vyrovnanost se značkami s delší historií v zemědělském odvětví,“ komentoval.

Novináři se dozvídají exkluzivní informace o VERSATILE VO 6000

Novináři se dozvídají exkluzivní informace o VERSATILE VO 6000

Ing. David Ryčl poukazuje na výhody secího stoje OMEGA OO 8000L

Ing. David Ryčl poukazuje na výhody secího stoje OMEGA OO 8000L


Zastoupení pro celý svět

V průběhu výstavy se mohli zákazníci setkat s obchodními zástupci pro svůj region. Na výstavě samozřejmě nechyběli zástupci pro evropské trhy, ale na své si přišli i návštěvníci z dalších světových destinací. Informovat o novinkách byli připraveni např. obchodní zástupci z Kanady, Austrálie a Nového Zélandu.

Josef Schlueter, obchodní zástupce pro Německo, seznamuje s výhodami stroje TERRALAND ve spojení s FERTI-BOXEM FB 1500

Josef Schlueter, obchodní zástupce pro Německo, seznamuje s výhodami stroje TERRALAND ve spojení s FERTI-BOXEM FB 1500

BEDNAR Team na největší světové výstavě AGRITECHNICA v německém Hannoveru

BEDNAR Team na největší světové výstavě AGRITECHNICA v německém Hannoveru


Jaké novinky společnost BEDNAR představila?

Novinka OMEGA OO 8000L má záběr 8 m a rozšiřuje řadu doposud vyráběných secích strojů o 2 m. Objem plastového zásobníku u tohoto stroje narostl o 500 l, tedy na celých 4 000 l.

Úplnou novinkou byl představený stroj FERTI-CART FC 3500. Jedná se o přetlakový zásobní vůz o objemu 3 500 l. Slouží k pohodlné přímé aplikaci hnojiv do půdních horizontů.

OMEGA OO 8000L

OMEGA OO 8000L

FERTI-CART FC 3500

FERTI-CART FC 3500


TERRASTRIP ZN 8R/45 je novinkou pro řádkové zpracování půdy. Konkrétně se jedná o osmiradličný dlátový pluh s meziřádkovou vzdáleností 45 cm. Ideální pro zpracování půdy porostů cukrové řepy.

Společnost BEDNAR na veletrhu představila i univerzální radličkový kypřič VERASTILE VO 6000. Hodí se k předseťové přípravě půdy na pozemcích s větším množstvím posklizňových zbytků nebo k intenzivní podmítce strniště do 15 cm.

TERRASTRIP ZN 8R/45 ve spřažení s FERTI-CART FC 3500

TERRASTRIP ZN 8R/45 ve spřažení s FERTI-CART FC 3500

VERSATILE VO 6000

VERSATILE VO 6000


ATLAS AE 12400 je nový širokozáběrový podmítač pro vysoké denní výkony s úsporou nákladů. Stroj vyniká postavením disků do X, které brání driftování. Další výhodou je umístění transportní nápravy před pracovní disky.

Posledním strojem, který si v německém Hannoveru odbyl svou premiéru, je inovovaný předseťový kompaktor SWIFTER SO 6000L. Ten dokáže během jediného přejezdu připravit pozemek pro výsev. Jeho velkou výhodou je celkové odpružení pracovních rámů. Umožňuje práci ve vysokých pracovních rychlostech až 15 km/h.

ATLAS AE 12400

ATLAS AE 12400

SWIFTER SO 6000L

SWIFTER SO 6000L


Bc. Zdeněk Souhrada
Marketing Media
BEDNAR FMT