Zpět na novinky

10.
Říjen
2016

BEDNAR a John Deere na polním dni Sloveč

Ve čtvrtek 22. 9. 2016 proběhl tradiční polní den Sloveč, který je zaměřený na cukrovou řepu a kukuřici. Tento již 23. ročník se navíc konal pod záštitou ministerstva zemědělství a opět měl velice zajímavý program.

Závěsná technika BEDNAR a traktory John Deere

Polní den cukrové řepy a kukuřice se konal na pozemcích ZS Sloveč nedaleko Městce Králové, tento rok se jednalo již o 23. ročník. Akce odstartovala v 9:00 a po oficiálním zahájení se ujal slova ministr zemědělství Marian Jurečka, pod jehož záštitou se akce konala. Dále vystoupili i zástupci pořadatelů a poté již následoval odborný program, představení, pokusy a ukázky strojů. My jsme pro návštěvníky připravili výstavu techniky se zaměřením na stroje vhodné do technologie pěstování cukrové řepy i kukuřice. K vidění tak byly traktory středních a vyšších výkonnových tříd, a to na kolech i na pásech. Jednalo se o modely 6170M, dále pak 7230R a dva pásové 9560RT a novější 9570RT, které nám do expozice zapůjčil podnik ZS Sloveč. Co se týče závěsné techniky, vystavil náš obchodní partner BEDNAR, se kterým jsme sdíleli i stánek, stroje na zpracování půdy – dlátový pluh Terraland, kompaktor Swifter a meziřádkový kypřič Row-Master. Dále si návštěvníci mohli prohlédnout secí stroj Omega. Tímto děkujeme organizátorům za možnost prezentace na tak zajímavé akci a všem návštěvníkům ta návštěvu.

Meziřádkový kypřič přináší výrazné zlepšení vegetačních podmínek širokořádkových plodin. Použít jej lze jak v kukuřici, tak v porostu cukrové řepy.

Terraland se řadí mezi nejprodávanější stroje výrobce BEDNAR.


Ing. Iva Vančurová
marketingový koordinátor
STROM PRAHA a.s.