Zpět na novinky

03.
Říjen
2011

AGROSHOW, výstava se 150 000 návštěvníky

Je za námi další akce letošní sezony. Naše žluto-černé firemní barvy byly po roce opět k vidění nedaleko Poznaně, kde se konal již XIII. ročník výstavy Agroshow Bednary. V termínu od 23. do 26. září byla v Bednárech k vidění…

   Je za námi další akce letošní sezony. Naše žluto-černé firemní barvy byly po roce opět k vidění nedaleko Poznaně, kde se konal již XIII. ročník výstavy Agroshow Bednary. V termínu od 23. do 26. září byla v Bednárech k vidění nejmodernější zemědělská technika všech předních světových výrobců. Mezi nimi nemohli chybět i stroje STROM, které se mezi polskými farmáři těší stále větší oblibě. 
    Celkovou velikostí 85ha a počtem vystavovatelů (letos 690) se jedná o jednu z největších výstav zemědělské techniky pod širým nebem. V okolí přistávací dráhy bývalého vojenského letiště Bednary zde bylo k vidění vše co k zemědělství patří. Podle oficiálních organizátorů navštívilo výstavu na 125 000 návštěvníků. Jen v neděli jich bylo téměř 50 000!!!
Výrazné zlepšení pozice…
   Od roku 2009, kdy jsme se zúčastnili Agroshow poprvé jako samostatný vystavovatel zemědělské techniky a představil se polským zemědělcům poprvé náš area manager Tomasz Danek, uplynuly již 2 roky. Během těchto let se naše pozice na polském trhu výrazně zlepšila, o čemž svědčí pozice a velikost naší výstavní plochy, která letos činila 500 m2 (z toho 200m2 činilo kryté zázemí). Velikým potěšením pro nás byl počet návštěvníků naší expozice, který se pohyboval v řádech tisíců.
Swifter Concept zaujme vždy svou univerzálností. V tomto případě je rám osazen diskovou sekcí- stroj pak nese název SwifterDiscObchodníci měli po celou dobu hodně práce. Jen za neděli navštívilo výstavu na 50 000 lidí.
Inovace, ale i tradice…
   Návštěvníci plochy mohli vidět tradiční stroje z našeho výrobního programu. Prvními stroji, které budily obdiv u nejednoho návštěvníka, byly dlátový pluh Terraland TN 3000M nově osazen boční clonou eliminující tvorbu bočních hrůbků a pozinkovaný mulčovač rostlinných zbytků Mulcher MZ se záběrem 6 m.
Dále následovala dvojice strojů zastupující SwifterConcept, a to Swifter SO 6000 – tradiční kompaktor a SwifterDisc XO 6000 – krátký diskový podmítač. Rodina strojů SwifterConcept je pro řadu zemědělců zajímavá svou možností snadné výměny kompaktorové sekce za diskovou a naopak. Tím se dá dosáhnout úspory pořizovacích nákladů až 34%. 
Stroje Terraland je možné osadit nově i boční clonou. Naše Mulčovače Mulcher jsou již řadu let tím nejlepším, co je možné v tomto segmentu strojů získat…

Návěs i malé stroje zaujaly…
   Zastoupeny zde byly i stroje s menším pracovním záběrem v podobě dlátového kypřiče Ecoland EN 3000RT a kompaktrou Swifter SN 3000. Oba tyto stroje byly umístěny v kryté části výstavní plochy, před níž tvořil dominantu návěs Wagon WG 21000. Ten si v Polsku nachází stále více obdivovatelů především díky svým kompaktním rozměrům a jednoduchému provedení. 

Náš stánek navštívilo několik tisíc zemědělců. Robustní návěs Wagon s pozinkovaným podvozkem udělal dojem svým poctivým a jednoduchým zpracováním.

Ing. David Ryčl

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás