Zpět na novinky

03.
Září
2015

AGROSHOW DYNÍN 2015 již 10. září!

BEDNAR FMT středisko jižní Čechy a Zemědělské služby Dynín a.s. zvou všechny zemědělce a fanoušky zemědělské techniky na AGROSHOW DYNÍN 2015, největší polní akci v jižních Čechách! Akce se uskuteční již 10. září. Start v 10:00!

Dynín je tradiční zemědělské centrum a Vy máte možnost na jeho polích shlédnout nejnovější a nejmodernější agronomické trendy v oblasti managementu posklizňových zbytků, zpracování půdy, setí a hnojení a meziřádkové kultivace. Exkluzivně Vám ukážeme celý postup založení nové úrody. A protože založení nové úrody začíná sklizní té stávající, sklidíme před Vámi kombajnem pšenici a vysvětlíme, co nezbytného udělat dál, aby se půda pro novou úrodu správně zpracovala.

Z novinek BEDNAR představíme bezkonkurenční secí stroj OMEGA s coulterovou sekcí umožňující sít i za mokra, meziřádkový kypřič ROW-MASTER RN_C naváděný kamerou a rozvlačovač posklizňových zbytků STRIEGEL-PRO.

Dále se dozvíte jak správně sklizenou úrodu skladovat a jaké novinky z oblasti výživy hospodářských zvířat pro Vás v nabídce mají Zemědělské služby Dynín.

Pojďte s námi založit tradici setkávání jihočeských zemědělců na největší polní akci v jižních Čechách nazvanou AGROSHOW Dynín a buďte u toho!

Sledujte pravidelně náš facebook, kde vám budeme průběžně přinášet aktuální fotoreportáže z pole, na kterém 10.září v 10:00 odstartuje jihočeský polní den AGROSHOW Dynín 2015.

VIDEO:

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás