Zpět na novinky

13.
Říjen
2009

Agroshow Bednary 2009

Ve dnech 25. – 28.9. jsme se za krásného počasí zúčastnili pravděpodobně největší polní výstavy pod širým nebem v celé Evropě. Jednalo se o Agroshow Bednáry, která je každoročně pořádána na bývalém sovětském vojenském letišti nedaleko Poznaně v Polsku.

Účastnili jsme se již popáté, v tomto roce poprvé samy jako výrobce strojů, v letech minulých jsme vždy vystavovali u našich prodejců. Další novinkou letošního roku je akvizice nového Area managera, který se bude zabývat prodejem naší techniky na polském trhu. Jmenuje se Tomasz Danek a přichází k nám z pozice vedoucího střediska firmy Agrohandel v Marcinowicích u Swidnice. Věříme, že jeho prodejní schopnosti spolu s detailní znalostí produktu a trhu pomůžou ještě vylepšit naší situaci v Polsku.

Novinka roku 2010 hloubkový kypřič Ecoland EC

Tomasz Danek hovoří s polskými zákazníky o krátkém diskovém podmítači SwifterDisc SD 3000


Nadále se chceme prezentovat především jako dodavatel kvalitních strojů pro větší polské zemědělce, a také proto jsme v Bednárech vystavili stroje za větší traktory. Jedinou výjimkou byla novinka letošního roku – nesený diskový podmítač SwifterDisc SD o záběru 3 metry. Dále jsme ukázali další horkou novinku – hloubkový kypřič Ecoland EC 4000. Z již známých strojů měli návštěvníci, kterých se sešlo jen během prvních tří dní více než 130 tisíc možnost vidět populární kompaktor Swifter SO 6000, diskový podmítač Discland LC 4000 a stále populárnější mulčovač s vertikální osou rotace Mulcher MZ 4500.

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás