Zpět na novinky

16.
Září
2014

Agroservis usporiadal poľný deň v Želiezovciach

Distribútor značky BEDNAR, spoločnosť AGROSERVIS Komárno, usporiadala 9.9. poľný deň na predmestí mesta Želiezovce v okrese Levice. Poľný deň bol zameraný na predstavenie portfólia firmy Agroservis ako stacionárne, tak aj priamo na priľahlom pozemku, na ktorom stroje spracovávali pôdu v agregácii s traktormi JD. Z portfólia Agroservisu strojov na spracovanie pôdy, predstavili stroje BEDNAR, ktoré posledné roky patria k najžiadanejším na Slovensku.

Jan Bednář predstavil stroje BEDNAR

Výhody a použitie strojov BEDNAR prišiel na Slovensko okomentovať Jan Bednář( Export Sales MAnager), ktorý sa počas prezentácie sústredil najmä na agrotechnické využitie strojov u jednotlivých plodín a doplnil výklad o skúsenosti zo zahraničia.“ Na Slovensko jazdím hrozne rád. Vlastne som tu začínal, keď so m pred 8 rokmi nasušil po škole do firmy. Poznám tu veľa poľnohospodárov. Spoločne s našimi obchodnými partnermi sa nám tu podarilo vybudovať z neznámej firmy značku.“ Hovoril J.Bednář na úvod.

Poľnohospodársky dvor, na ktorom prebiehala prezentácia techniky ponúkanej Agroservisom.

Stacionárna prezentácia strojov BEDNAR.

Predstavení sejacieho stroja Omega

V Želiezovciach bol prvý krát na Slovensku k videniu sejací stroj Omega OO 4000 Ferti.“ Jedné sa o prvý kus, ktorý na Slovensku oficiálne prišiel k zákazníkovi. Na repky bol už stroj testovaný na západnom Slovensku tohto roku v auguste. Minulý rok v rámci vývoja stroja pracovala Omega cca 10 dní po kukurici v Seliciach. O sejací stroj je veľký záujem, na trh sa v toto leto dostane len obmedzené množstvo, z neho 3 kusy budú pracovať na Slovensku.“ Popisoval vývoj testovania a predaje sejacích stojov Jan Bednář.

Súčasťou prezentácie bol sejací stroj Omega OO 4000 Ferti.

Komentár strojov pri práci Janem Bednářem.

Populárne stroje doplňujú diskové podmietače SwifterDisc

BEDNAR Swifter a Terraland sú už niekoľko rokov stroje, ktoré riešia na mnohých slovenských podnikoch hĺbkové kyprenie a prípravu sejbového lôžka. V minulom a tomto roku sa k populárnym strojom pridali aj diskové podmietače SwifterDisc, ktoré kvalitou práce presvedčili niekoľko slovenských fariem.

Populárny diskový podmietač SwifterDisc XO6000F.

SwifterDisc XO6000F pri ukážkach na priľahlom pozemku

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás