Zpět na novinky

17.
Leden
2012

Agroservis pořádal Zelené dny

Ve dnech 4.10.2011 a 6.10.2011 uspořádala společnost AGROSERVIS Komárno tradiční „Zelené dny“. První zelený den proběhl v obci Mokrance u Košic a druhý v obci Abraham nedaleko Galanty. Společnost AGROSERVIS představila…

Ve dnech 4.10.2011 a 6.10.2011 uspořádala společnost AGROSERVIS Komárno tradiční „Zelené dny“. První zelený den proběhl v obci Mokrance u  Košic a druhý v obci Abraham nedaleko Galanty. Společnost AGROSERVIS představila na těchto Zelených dnech mimo jiné i nejmodernější zemědělskou techniku značky STROM.

 

Nespočet kladných referencí

    Obě akce konající se krátce po sobě přilákaly velké množství zemědělců, kteří mohli vidět novinky z nabízeného sortimentu firmy Agroservis a tak i žluté stroje STROM. Na Slovenském trhu se naše značka stává velmi úspěšnou, o čem svědčí velké množství strojů, které byly za uplynulých několik málo let na Slovensko dodány. Rostoucí obliba strojů STROM u slovenských zemědělců byla evidentní z každé diskuse a reference, kterých máme na Slovensku nespočet.

Zelené dny navštívil velký počet slovenských zemědělců.  Součástí programu Agroservisu byly i polní ukázky.

K vidění tradiční stroje STROM

    Na polních dnech byly k vidění stroje, které jsou na Slovensku již tradiční- předseťový kompaktor Swifter SO, dlátový pluh Terraland TN, mulčovač Mulcher MZ a zemědělský návěs STROM Wagon WG. Všechny tyto stroje mají na Slovensku řadu spokojených zákazníků. Pozitivní zkušenosti, které si během polních dnů naši zákazníci sdělovali, pro nás byly nejlepším oceněním naší práce.
Populární dlátový pluh Terraland TN.Zemědělský návěs Wagon WG 21000 s dvoustranně sklápěnou korbou jednoduché konstrukce.

8 pracovních operací v jediném přejezdu

Vedle tradičních strojů byla představena i jedna z našich novinek roku 2011, kterou měli někteří zemědělci možnost odzkoušet již během letních předseťových příprav (2011.) Nová řada předseťových kompaktorů Swifter SE je díky své koncepci velmi populární a to zejména díky tradičním přednostem kompaktorů STROM, které sjednocují 7 až 8 pracovních operací do jediného přejezdu, které doplňuje jednoduché skládání stroje pro transport směrem dopředu. Stroj Swifter SE 10000 byl na polní dny zapůjčen vlastníkem p.Nygem, za což mu děkujeme.

Novinka roku 2011 Swifter SE 10000 poprvé představený na SlovesnkuOdborný komentář polních předvádění Jan Bednář (area manager STROM)

 

Univerzálností k popularitě

S rostoucím zájmem se na Slovensku setkává i radličkový kypřič Ecoland EO, který zde byl poprvé k vidění na jarní výstavě Agrosalón v Nitře. Během léta proběhla řada demo ukázek, se zaměřením na minimalizaci nákladů v přípravě půdy. Univerzálnost využití byla deklarována v možnosti měnit pracovní hloubku stroje od 5cm pro mělké podmítky (s radličkami), přes intenzivní středně hluboké kypření (s dláty s odhrnovačkou a křídli) až po 35cm pro hluboké kypření (s dláty a odhrnovačkou).  Stroje Ecoland mají již první slovenské zákazníky. Na polní dny byl stroj zapůjčen z PD Velké Kapušany, děkujeme.

  
 Ecoland EO kypřič pro univerzální použití do hloubek 5 -35cm sklízí na Slovensku úspěch  Velká část prezentace firmy Agroservis byla věnován systému přesného navádění

Velmi vydařená akce

Oba polní dny provázelo příznivé počasí, profesionální úroveň organizace a řada zajímavých informací spojených zejména s budoucím řízením nákladů v zemědělských podnicích díky přesným systémům navádění strojů.
Nakonec bychom rádi poděkovali všem návštěvníkům a organizátorům za skvělou atmosféru, která na akci byla.

Ing. Jan Bednář

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás