Zpět na novinky

23.
Listopad
2009

Agritechnika 2009, víc než výstava

Výstava Agritechnika je bezesporu největší výstavou zemědělské techniky v Evropě, pravděpodobně i na světě. Návštěvník potřebuje více než 2dny,aby si pečlivě prohlédl vše co je vystaveno v gigantickém areálu hannoverského výstaviště. STROM, jako již tradičně umístil svoji expozici do hally 11, určené výhradně pro stroje ke zpracování půdy a setí. Stánek STROM o celkové rozloze 300m² byl v halle 11 nepřehlédnutelný, i také díky tomu byla výstava Agritechnika 2009 pro STROM velmi úspěšná.

Přestavily se i novinky 2009

Na výstavní ploše jsme vystavili veškeré novinky roku 2010. Na výstavě byl k vidění nesený krátký diskový podmítač SwifterDisc SD 3000 určený pro traktory s nižším počtem koňských sil. Dalším exponátem byl hloubkový dlátový kypřič Ecoland EC, vhodný pro mělké i hluboké podmítky. Celkové rozestavení pracovních orgánů, vertikální jištění, nový tvar zadní nápravy a celkový design stroje činili ze stroje hit. Novinkou, která byla vystavena v Hannoveru byl rovněž hloubkový podrývák Terraland TD s žárově zinkovaným hlavním rámem stroje a hrotovými tandemovými válci.

Na ploše se představila celá škála půdozpracujících strojů včetně novinek 2009 – hloubkový kypřič, dlátový pluh atd.

Výstavou projdou denně tisíce návštěvníků. Velkolepý stánek STROM o rozloze 300m2 nemohli minout.


Velkou pozornost poutal univerzální rám velkozáběrového stroje jehož sekce byly tvořeny – předseťovými kompaktorovými sekcemi Swifter SS (podzimní varianta) a ST (jarní varianta), sekcemi krátkého disku o průměru 610mm Discland LM a sekcemi krátkého disku SwifterDisc SD o průměru talířů 510mm. Možnost univerzálnosti využití oje v záběrech který stroj nabízí tj. od 8m do 17m byla nabízí širokou škálu použítí během celého sezóny.

Posledním výrobkem na stánku STROM byl mulčovač MZ rostlinných zbytků osazený na jednom křídle noži ve dvou rovinách pro mulčování rostlinných zbytků na orné půdě a na křídle druhém noži určenými pro mulčování trvalých travních porostů, kompletně zinkované tělo stroje, pancéřové kryty rotorů, protiostří, protiřádkovací clona všechny tyto atributy stroje byly vysoce ceněny ze strany uživatelů nejen z Německa.

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás