Zpět na novinky

26.
Duben
2013

AGRA Lipsko – live!

Máte-li zájem podívat se na moderní zemědělské stroje značky STROM-BEDNAR a zároveň si udělat malý výlet do Německa, tak máte právě nyní jedinečnou příležitost. V těchto dnech od 25. do 28. dubna probíhá v nedalekém Lipsku zemědělská výstava AGRA Leipzig 2013. Na venkovní výstavní ploše F/04 na více než 300m2 je k vidění průřez celým naším sortimentem. Samozřejmě, že nemůže chybět ani …

Máteli zájem podívat se na moderní zemědělské stroje značky STROM-BEDNAR a zároveň si udělat malý výlet do Německa, tak máte právě nyní jedinečnou příležitost. V těchto dnech od 25. do 28. dubna probíhá v nedalekém Lipsku zemědělská výstava AGRA Leipzig 2013. Na venkovní výstavní ploše F/04 na více než 300m2 je k vidění průřez celým naším sortimentem. Samozřejmě, že nemůže chybět ani poctivé české pití a jídlo. Těšíme se tedy na Vi případnou návštěvu.

Zajímavosti k vidění

Na ploše můžete vidět naše novinky pro rok 2013, vysoce stabilní diskový podmítač SWIFTERDISC XO_F, univerzální kypřič i do obtížných půd FENIX FO a nový tažený pěch PRESSPACK pro samostatnou práci, nebo pro připojení k TERRALANDU TO. Samozřejmě, že nechybí ani loňské novinky jako bezúdržbový podmítač ATLAS AO, dlátový pluh TERRALAND TO s nápravou uprostřed, které doplňují stálice našeho sortimentu tradiční kompaktor SWIFTER SO, vysoce odolný MULCHER MZ a dlátový pluh TERRAPAND TN.

  
Na ploše je k vidění celý průřez sortimentem, včetně novinek 2013.Pozornosti návštěvníků neunikl ani nový diskový podmítač pro stabilní práci ve vysokých rychlostech SWIFTERDISC XO_F.

 

Veliký zájem hned první den

Již první den se ukázalo, že se naše stroje úspěšně usídlily v povědomí německých zemědělců a hned první den si do našeho stánku našly cestu stovky návštěvníků. Takže posun oproti poslednímu ročníku byl opět znatelný. Mnozí si nenechali ujít novinky z našeho portfolia, jiní se zajímali o stroje, které v Německu již úspěšně řadu let pracují a mají  desítky spokojených zákazníků.

  
 Tradiční kompaktor SWIFTER patří již dlouhá léta mezi nejprodávanější stroj z našeho portfolia.  Ve stánku bylo znát, že je značka STROM-BEDNAR mezi zemědělskou veřejností zase více známá.

 

Poslední šance do této neděle

Pokud vás naše stroje zaujaly, máte možnost je vidět naživo do této neděle 28.4.2013. Budeme se těšit na Vaši případnou návštěvu.

  
 Hezká koncepce stánku v kombinaci s moderními stroji zaujala stovky návštěvníků.  Před slunm počasím chrání návštěvníky stánek a chlazený český mok. 

 

David Pokorný
Vedoucí marketingu STROM-BEDNAR

 

 

 

 

 

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás