Zpět na novinky

10.
Září
2014

41. roční výstavy Země Živitelka 2014

Tak jako tradičně už 41 let, se i letos na přelomu srpna a září konala na výstavišti v Českých Budějovicích výstava Země Živitelka. Firma BEDNAR FMT se samozřejmě výstavy účastnila v silném zastoupení svého prodejního střediska Sedlec u Českých Budějovic. Zájem jihočeských zemědělců je již tradiční, ale návštěvnost i z jiných regionů byla veliká. Stánek naší společnosti byl neustále zaplněn jak již stávajícími zákazníky, tak přilákal i spoustu nových zemědělců a zástupců zemědělských podniků. Obchodní tým BEDNAR FMT byl na stánku pro zemědělce neustále k dispozici a téměř se nezastavil. Nejenže zde domluvil spoustu akcí na předvedení strojů, ale dotáhl zde i několik prodejů. Díky sezoně šlo hlavně o diskové podmítače Swifterdisc, mulčovače Mulcher a předseťovékompaktory Swifter.

Poděkování a shledání na příštím ročníku

Děkujeme tedy všem zemědělcům za účast a zejména našim novým zákazníkům za zakoupení strojů BEDNAR přímo na výstavě. Na webových stránkách Vás budeme v dalších reportážích již tradičně informovat o zaváděním těchto strojů u našich zákazníků. Těšíme se na Vás při dalších akcích a též na Zemi Živitelce 2015.

Obchodní tým společnosti BEDNAR FMT na výstavišti.

Velký zájem budil u zemědělců dlátový pluh Terraland pro hluboké zpracování a podrytí půdy.

Mulčovač MZ 4500 patřil mezi velmi žádané zboží a několik těchto strojů bylo přímo na výstavišti zemědělci prodáno.

Během výstavy byly prodány do regionu jižních Čech i dva předseťové kompaktory Swifter SO.

Společnost BEDNAR FMT není jen obyčejným výrobcem strojů na zpracování půdy, ale zemědělcům též radí v oblasti moderních agronomických trendů, zajišťujících vyšší výnosy pomocí TECHNOLOGIE BEDNAR.

 

Galerie

Novinky

Chci stroj BEDNAR

Mám stroj BEDNAR

Ke stažení

O nás